Hızlandırılmış Yoğun İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce "Crash" kursu, öğrencilere İngilizce seviyelerini en kısa sürede geliştirme imkanı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Kurs istenilen süre boyunca alınabilir.

Yoğun İngilizce kursu, tüm seviyelerdeki yetişkinlere uygun olup, Başlangıç ​​(A1) - İleri (C1) seviyelerindeki öğrencilere yöneliktir ve en fazla 12 kişilik gruplar halinde yapılır. Bu, öğretmenlerimizin grup öğreniminin dinamiklerinden faydalanmasına, ayrıca her öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanmasına olanak tanır.

Yoğun İngilizce kursumuz 30 saat ders içermektedir.

  • Günlük 4 ders, İngilizce dilinde iletişim becerilerini geliştirmek için gereken tüm yönleri içerir ve sesli ve yazılı görevleri, sözlü ve yazılı konuşmayı, temel dil bilgisi, telaffuz ve kelime haznesinin genişletilmesini içerir;
  • Günlük ekstra 2 ders, daha yüksek akıcılık ve iletişimi geliştirmek için fırsat sunar. Bu ek dersler dil içeriği, işlevsel dil ve sözlü konuşma üzerinde odaklanır.

Intermediate (B1 +) seviyesindeki öğrencilere IELTS sınavına hazırlık kursları da sunulmaktadır.

Öğrencilerin varışında test edilir ve mülakat yapılır, ayrıca varışlarından önce ücretsiz bir test sunarız. Öğrencilerin ilerlemesi düzenli olarak kontrol edilir ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre düzenlenir.

Ek özel dersler

Özel dersler tüm gruplu kurslarla birleştirilebilir ve öğrenciler belirli ihtiyaçlarına göre günde 1-2 ekstra özel ders alabilirler. Ekstra zaman ayırmaya hazır olanlar için, bireysel dersler grup derslerinin temel tamamlayıcısı olabilir.