Hızlandırılmış Yoğun İngilizce Kursu

Hızlandırılmış yoğun İngilizce dersleri öğrencinin en kısa sürede büyük ölçüde dili ilertetmeleri için tasarlanmıştır. Dersler, Pazartesi'den Cuma'ya kadar, haftalık 30 ders saati ya da günde 4.5 saatten oluşur ve çoğunlıkla tam gündür. Bütün yetişkinler için başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar olmak üzere mevcuttur. 12’den fazla olmuyacak şekildeki küçük gruplarda eğitim yapılmaktadır ve yaklaşık 8 öğrenciye ders verilmektedir. Bu sayede öğretmenlerimiz grubu canlı tutarak her öğrencinin ihtiyacına uygun eğitim verebilmektedir.

Müfredatımız, günlük konuşma İngilizcesini akıcı konuşmayı geliştirmeye dayalı, dinleme ve temel dilbilgisi becerileri gibi, telafuz ve kelime bilgisini çoğaltma amaçlı dil becerilerini kapsamaktadır. Gerektiği sürece alınabilirler. 4 haftalık orta düzeyde kursa katılan öğrencilerimiz, sonrasında IELTS hazırlık kursuna kaydolmaları konusunda cesaretlendirilirler.

Maltalingua’ya geldiğiniz zaman yazılı ve sözlü olacağınız yerleştirme sınavı gibi gelmeden öncede dilerseniz olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için BURAYA bakınız.

Ek Özel Dersler:

Özel öğretim grup dersleriyle birleştirilerek de gerçekleşebilir. Öğrenciler günde 1-2 özel derse kaydolabilirler ve ihtiyaçlarınızı gidermeye dayalı gerçekleşecektir. Ek zamanlı özel derslere katılmaya gönüllü iseniz grup eğitiminin katılımcısıda olabilirsiniz.