Ödüller & Takdirler

ST Star Ödülleri Finalisti 2023
Avrupa'daki İngilizce Dil Okulu
 

Eaquals Malta2023 yılı için büyük bir memnuniyetle duyuruyoruz ki Maltalingua bir kez daha prestijli bir adaylık kazanmıştır. Değerli StudyTravel Star Ödülleri, Maltalingua'yı 2023 ST STAR Avrupa İngilizce Okulu kategorisinde finalist olarak tanımıştır.

Bu, Maltalingua'nın üst üste üçüncü yıl aday gösterildiği anlamına gelir ve ödül töreninin 2006'da başlamasından bu yana liste dışında kalan tek Malta okulu olarak konumunu sağlamlaştırır. Bu olağanüstü başarı, Maltalingua'nın geçen 12 ay boyunca istisnai hizmetler sunmaya olan kararlılığının bir kanıtıdır. Bu olağanüstü tanınma hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 

ST Star Ödülleri Finalisti 2023
18 Yaş Altı Gençler İçin Junior Kursu

ST Star Ödülü 2022 18 Yaş Altı Gençler İçin Junior Kursu

Maltalingua'nın bir kez daha prestijli bir adaylık daha aldığını paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz! StudyTravel Star Ödülleri, Maltalingua'yı 2023'te yalnızca bir değil, iki kategoride finalist olarak tanımıştır. Özellikle Maltalingua, ST STAR 18 Yaş Altı Gençler İçin Junior Kursu kategorisinde aday gösterildi, ki bu başlı başına dikkat çekici bir başarıdır.

Aynı yıl içinde çifte adaylık elde etmek son derece nadir bir başarıdır ve değerli geri bildirimlerini sunan tüm önceki öğrencilerimize son derece minnettarız. Onların katkısı, hizmetlerimizi ve standartlarımızı sürekli olarak korumamıza ve yükseltmemize yardımcı olmuştur.

Bu tanınma, mükemmelliğe yönelik çabalarımızı motive etmekte ve olağanüstü bir öğrenme deneyimi sunma taahhüdümüzü pekiştirmektedir. Maltalingua'nın başarısına katkıda bulunan herkese içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

İlham Veren ELT Profesyonel Ödülü 2022

2019 Inspiring Teacher Award

Geçtiğimiz 11 yıl boyunca Maltalingua, yalnızca yüksek nitelikli ve tutkulu öğretmenleri istihdam etmeye büyük önem vermiştir. Öğretim kadromuzun çoğu uzun yıllardır bizimle birlikte. Ekim 2022'de, kendi öğretmen eğitmenimiz Paul Atkins, Malta'daki en ilham verici ELT profesyoneli olarak seçildi. Paul'ün sektördeki deneyimi ve bilgisi, Maltalingua'daki tüm ekip için mutlak bir değerdir ve kendisi her zaman ekibimizin paha biçilmez bir parçası olmuştur.

Maltalingua'da çalışan bir personel bu ödüle ikinci kez aday gösteriliyor. Aday gösterilmek önemli bir başarıdır ve bu ödülü kazanmak daha da önemlidir. Böylesine mükemmel bir öğretmen ekibine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz ve çalışkan personelimizin böylesine yüksek bir seviyede tanınmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. 

 

 

                                       Mükemmellik Sertifikası 2022Certificate of Excellence 2022

Maltalingua, 2022 yılında Malta'da Mükemmellik Sertifikası ile tanınan birkaç İngilizce Dil okulundan biri olarak tekrar seçilmiştir. Education Stars tarafından 2020 ve 2021 yıllarında herhangi bir okula ödül verilmemiştir.

İsviçre merkezli Education Stars şirketi tarafından tanınan Maltalingua, Facebook ve Google incelemeleri de dahil olmak üzere birçok platformda 290'dan fazla olumlu yorum elde ettiği için ödüllendirildi.

 

                           

ST Star Ödülleri Finalisti 2022
Avrupa'da İngilizce Dil Okulu
 

Eaquals Malta

Maltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2022 yılında ST STAR English School Europe kategorisinde finalist olarak seçilmiştir.

Bu, Maltalingua'nın bu ödüle aday gösterildiği üst üste ikinci yıldır ve Maltalingua, törenin başladığı 2006 yılından bu yana Malta'da kısa listeye giren tek okul olmaya devam etmektedir Bu adaylık, Maltalingua'nın son 12 ay içinde sürekli olarak olağanüstü hizmetler sunduğunu kabul etmektedir.

 

ST Star Ödülleri Finalisti 2022
18 Yaş Altı Gençler için Kurs

ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2022'de 18 Yaş Altı ST STAR Junior Kursu kapsamında finalist olarak kısa listeye alındı.

Maltalingua İngilizce Okulu, 2022 yılında StudyTravel Star Ödülleri için iki ödül için seçilmiştir. Bir yıl içinde çifte adaylık çok nadirdir ve hizmetlerimizi ve standartlarımızı her zaman korumaya ve geliştirmeye devam ederken Maltlaingua'ya geri bildirim vermek için zaman ayıran tüm önceki öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

 

 

ST Star Ödülleri Finalisti 2020/2021
Avrupa'da İngilizce Dil Okulu

Eaquals Malta

Maltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2020/2021 ST STAR English School Europe kategorisinde finalist olarak seçilmiştir.

Törenin başladığı 2006 yılından bu yana Malta'da ilk kez bir okul bu ödüle layık görülmüştür ve bu adaylık, Maltalingua'nın son 12 ay içinde sürekli olarak olağanüstü hizmetler sunduğunu göstermektedir.

 

 

Mükemmellik Sertifikası 2019
ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua, Malta'da Mükemmellik Sertifikası ile tanınan seçkin birkaç İngilizce dil okulundan biri olarak seçildi.

İsviçre merkezli Education Stars şirketi tarafından tanınan Maltalingua, Facebook ve Google incelemeleri de dahil olmak üzere birçok platformda 190'dan fazla olumlu yorum elde ettiği için ödüllendirildi.

                                      

 

 

İlham Veren ELT Profesyonel Ödülü 2019

2019 Inspiring Teacher Award

Maltalingua, yalnızca en yüksek nitelikli, tutkulu ve en iyi öğretmenlere sahip olmasını sağlamaya çok önem vermektedir. Akademik ekibimizin çoğu uzun yıllardır bizimle birlikte. Ekim 2019'da, bu ekibin bir üyesi olan Jeremy Glass, Malta'daki en ilham verici ELT uzmanı olarak seçildi. Sektördekiler, bu öğretmenin 'son derece ilham verici ve popüler' ve 'ELT endüstrisinde gerçek bir efsane' olduğunu belirtirken, diğerleri 'deneyimi ve adanmışlığının gerçekten tanınması gerektiği' yorumunda bulundu.

Ödülü alırken alçakgönüllü bir tavır sergileyen Jeremy, meslektaşlarına ve ekibine teşekkür etti ve herkesi güldürmeye devam ederken takdirini gösterdi.

Bu ödüle aday gösterilmek önemli bir başarıdır ve ödülü kazanmak daha da önemlidir. Maltalingua, öğretmen ve profesyonellerden oluşan böylesine özverili bir ekibe sahip olmaktan gurur duymakta ve çabalarının böylesine üst düzeyde takdir edilmesinden büyük memnuniyet duymaktadır. 

 

 

                                       Malta'daki En İyi Dil Okulu 2018Best Language School in Malta

Maltalingua, 2018 yılında Malta'daki en iyi dil okulu olarak seçilmekten gurur duymaktadır. 

Bu prestijli ödüle, birden fazla platformda binlerce çevrimiçi değerlendirme incelenerek karar verilmiştir. 

Maltalingua, 5 üzerinden 4,7 yıldız ve %98,83 gibi olağanüstü bir kalite puanıyla anketin zirvesinde yer aldı. 

Tüm öğrencilerimizden böylesine inanılmaz geri bildirimler aldığımız için çok mutluyuz ve standartlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirmeye ve sürdürmeye devam edeceğiz. Online yorum bırakan herkese teşekkür eder, sizleri yakın zamanda tekrar Maltalingua'da görmeyi dileriz!