Ödüller & Takdirler

                                       Mükemmellik Sertifikası 2022Certificate of Excellence 2022

Maltalingua, 2022 yılında Malta'da Mükemmellik Sertifikası ile tanınan birkaç İngilizce Dil okulundan biri olarak tekrar seçilmiştir. Education Stars tarafından 2020 ve 2021 yıllarında herhangi bir okula ödül verilmemiştir.

İsviçre merkezli Education Stars şirketi tarafından tanınan Maltalingua, Facebook ve Google incelemeleri de dahil olmak üzere birçok platformda 290'dan fazla olumlu yorum elde ettiği için ödüllendirildi.

 

                           

ST Star Ödülleri Finalisti 2022
Avrupa'da İngilizce Dil Okulu
 

Eaquals Malta

Maltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2022 yılında ST STAR English School Europe kategorisinde finalist olarak seçilmiştir.

Bu, Maltalingua'nın bu ödüle aday gösterildiği üst üste ikinci yıldır ve Maltalingua, törenin başladığı 2006 yılından bu yana Malta'da kısa listeye giren tek okul olmaya devam etmektedir Bu adaylık, Maltalingua'nın son 12 ay içinde sürekli olarak olağanüstü hizmetler sunduğunu kabul etmektedir.

 

ST Star Ödülleri Finalisti 2022
18 Yaş Altı Gençler için Kurs

ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2022'de 18 Yaş Altı ST STAR Junior Kursu kapsamında finalist olarak kısa listeye alındı.

Maltalingua İngilizce Okulu, 2022 yılında StudyTravel Star Ödülleri için iki ödül için seçilmiştir. Bir yıl içinde çifte adaylık çok nadirdir ve hizmetlerimizi ve standartlarımızı her zaman korumaya ve geliştirmeye devam ederken Maltlaingua'ya geri bildirim vermek için zaman ayıran tüm önceki öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

 

 

ST Star Ödülleri Finalisti 2020/2021
Avrupa'da İngilizce Dil Okulu

Eaquals Malta

Maltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2020/2021 ST STAR English School Europe kategorisinde finalist olarak seçilmiştir.

Törenin başladığı 2006 yılından bu yana Malta'da ilk kez bir okul bu ödüle layık görülmüştür ve bu adaylık, Maltalingua'nın son 12 ay içinde sürekli olarak olağanüstü hizmetler sunduğunu göstermektedir.

 

 

Mükemmellik Sertifikası 2019
ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua, Malta'da Mükemmellik Sertifikası ile tanınan seçkin birkaç İngilizce dil okulundan biri olarak seçildi.

İsviçre merkezli Education Stars şirketi tarafından tanınan Maltalingua, Facebook ve Google incelemeleri de dahil olmak üzere birçok platformda 190'dan fazla olumlu yorum elde ettiği için ödüllendirildi.

                                      

 

 

İlham Veren ELT Profesyonel Ödülü 2019

2019 Inspiring Teacher Award

Maltalingua, yalnızca en yüksek nitelikli, tutkulu ve en iyi öğretmenlere sahip olmasını sağlamaya çok önem vermektedir. Akademik ekibimizin çoğu uzun yıllardır bizimle birlikte. Ekim 2019'da, bu ekibin bir üyesi olan Jeremy Glass, Malta'daki en ilham verici ELT uzmanı olarak seçildi. Sektördekiler, bu öğretmenin 'son derece ilham verici ve popüler' ve 'ELT endüstrisinde gerçek bir efsane' olduğunu belirtirken, diğerleri 'deneyimi ve adanmışlığının gerçekten tanınması gerektiği' yorumunda bulundu.

Ödülü alırken alçakgönüllü bir tavır sergileyen Jeremy, meslektaşlarına ve ekibine teşekkür etti ve herkesi güldürmeye devam ederken takdirini gösterdi.

Bu ödüle aday gösterilmek önemli bir başarıdır ve ödülü kazanmak daha da önemlidir. Maltalingua, öğretmen ve profesyonellerden oluşan böylesine özverili bir ekibe sahip olmaktan gurur duymakta ve çabalarının böylesine üst düzeyde takdir edilmesinden büyük memnuniyet duymaktadır. 

 

 

                                       Malta'daki En İyi Dil Okulu 2018Best Language School in Malta

Maltalingua, 2018 yılında Malta'daki en iyi dil okulu olarak seçilmekten gurur duymaktadır. 

Bu prestijli ödüle, birden fazla platformda binlerce çevrimiçi değerlendirme incelenerek karar verilmiştir. 

Maltalingua, 5 üzerinden 4,7 yıldız ve %98,83 gibi olağanüstü bir kalite puanıyla anketin zirvesinde yer aldı. 

Tüm öğrencilerimizden böylesine inanılmaz geri bildirimler aldığımız için çok mutluyuz ve standartlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirmeye ve sürdürmeye devam edeceğiz. Online yorum bırakan herkese teşekkür eder, sizleri yakın zamanda tekrar Maltalingua'da görmeyi dileriz!