İngilizce Bursları

Maltalingua İngilizce Dil Okulu size İngilizce burs programını sunmaktan gurur duyar. Yurtdışında bir dil kursuna katılmak için seyahat ve konaklama çoğu zaman yüksek maliyetler gerektirdiğinden, belirli üniversitelerin öğrencilerine Maltalingua burs programına katılma fırsatı sunuyoruz.

Eaquals Erasmus

Okulumuz, iki dilli Malta adasında, sahile oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. EAQUALS tarafından uluslararası olarak tanınmakta olup ve 11 üstün başarı maddesini tamamlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da onaylı olan ve 2018’de Malta’nın en iyi dil okulu olarak secilen Maltalingua Cambridge Sınav Kursları da sunmaktadır.

Seçilmis üniversitelerin öğrencileri için, Maltalingua, her seviyede iki haftalık İngilizce kursu, İngilizce Seviye sertifikası ve kurs süresi boyunca okul apartmanında konaklamadan oluşan bir burs vermektedir. Bu bursların öğrencilerin gelecekteki kariyerlerini desteklemelerinde fark yaratacağını umuyoruz.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve bize neden Malta'yı ziyaret etmek istediğinizi ve neden Maltalingua İngilizce Dil Okulu'nda okumak istediğinizi yorum alanında bizimle paylaşın. Sizden birçok başvuru almak için sabırsızlanıyoruz!