İngilizce Bursları 2018 - 2019

Maltalingua İngilizce Okulu yeni burs programımızı duyurmaktan mutluluk duyuyor. Birçok ülke için kendi ülkelerinden Malta'daki İngilizce okulumuza seyahat etmenin uygun olmadığını biliyoruz. Bu nedenle, Maltalingua Burs Programımıza katılmak için birkaç tane seçme şansı sunmak istiyoruz.

EaqualsErasmus

Okulumuz, eski bir İngiliz kolonisi olan Malta'nın iki dilli adasında yer almaktadır. Maltalingua uluslararası olarak EAQUALS U.K tarafından akredite edilmiştir ve 8 puanlık mükemmeliyetle akredite edilmiştir. Diğerleri arasında ayrıca Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve Cambridge sınavı kursları sunulmaktadır.

Her altı ayda Maltalingua İngilizce Okulu, her seviye için İngilizce kursu, İngilizce seviye sertifikası ve iki hafta boyunca ikamet eden okul konaklamalarını içeren bir burs sunacaktır.

Bu fırsat, öğrenciler, mezunlar ve iş aradıkları veya aralarında bulunanlar için tipik olarak kullanılabilir. Umarız bu burs, kariyerlerine başlamak için onlara küçük bir fark yaratır.

Başvurmak için aşağıdaki formu doldurmanızı ve neden iyi bir aday olacağını düşündüğünüzü bize bildirmenizi rica ediyoruz.