İngilizce Bursları

GÜNCELLEME: 20 EYLÜL 2021

6 aydan biraz daha uzun bir süre önce, Maltalingua'daki ekip, 4 haftalık ücretsiz IETLS bursu sunarak geri vermenin iyi olacağını düşündü. Okulun kapılarını açtığı 10 yıldan bu yana sunduğu en uzun ve en değerli burs! Yanıt inanılmazdı. Maltalingua, dünyanın her yerinden 12.000'den fazla başvuru aldı!

Seçilen çok şanslı bir kazananımız olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 4 haftalık IELTS bursu için Malta'yı ve Maltalingua'yı tebrik ediyor ve sıcak bir şekilde hoş geldiniz...

*** Silvia Holmiková ***

Silvia için büyük bir aferin. Sizi Malta'ya ve Matalingua'ya bekliyoruz.

Bu burs için katılan herkese teşekkür etmek istiyoruz ve Maltalingua'da çok yakında tekrar burs kazanmak için başka bir fırsat başlatacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Bu alanı izle!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Maltalingua İngilizce Dil Okulu size İngilizce burs programını sunmaktan gurur duyar. Yurtdışında bir dil kursuna katılmak için seyahat ve konaklama çoğu zaman yüksek maliyetler gerektirdiğinden, belirli üniversitelerin öğrencilerine Maltalingua burs programına katılma fırsatı sunuyoruz.

Eaquals Erasmus

Okulumuz, iki dilli Malta adasında, sahile oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. EAQUALS tarafından uluslararası olarak tanınmakta olup ve 11 üstün başarı maddesini tamamlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da onaylı olan ve 2018’de Malta’nın en iyi dil okulu olarak secilen Maltalingua Cambridge Sınav Kursları da sunmaktadır.

Seçilmis üniversitelerin öğrencileri için, Maltalingua, her seviyede iki haftalık İngilizce kursu, İngilizce Seviye sertifikası ve kurs süresi boyunca okul apartmanında konaklamadan oluşan bir burs vermektedir. Bu bursların öğrencilerin gelecekteki kariyerlerini desteklemelerinde fark yaratacağını umuyoruz.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve bize neden Malta'yı ziyaret etmek istediğinizi ve neden Maltalingua İngilizce Dil Okulu'nda okumak istediğinizi yorum alanında bizimle paylaşın. Sizden birçok başvuru almak için sabırsızlanıyoruz!