Üyelikler, Ödüller ve Akreditasyonlar

Ödüller

ST Star Ödülleri Finalisti 2020/2021
Avrupa'da İngilizce Dil Okulu

Eaquals MaltaMaltalingua, StudyTravel Star Awards tarafından 2020/2021'de ST STAR İngilizce Okulu Avrupa kategorisinde finalist olarak seçilmiştir.

Bu, 2006'da törenin başlamasından bu yana Malta'da ilk kez bir okul bu ödül için seçiliyor ve bu adaylık, Maltalingua'nın son 12 ay içinde sürekli olarak üstün hizmetler sunduğunu kabul ediyor.
 

Mükemmellik Sertifikası 2019Certificate of Excellence 2019

Maltalingua, Malta'da Mükemmellik Sertifikası ile tanınmak üzere seçkin birkaç İngilizce Dil okulundan biri olarak seçildi.

İsviçre merkezli Education Stars şirketi tarafından tanınan Maltalingua, Facebook ve Google yorumları da dahil olmak üzere birden fazla platformda 190'dan fazla olumlu yorum elde ettiği için ödüllendirildi.

Maltlaingua'ya geri bildirimde bulunmak için zaman ayıran önceki tüm öğrencilerimize teşekkür eder, hizmetlerimizi ve standartlarımızı her zaman korumaya ve iyileştirmeye devam ederiz.

 

İlham Veren ELT Profesyonel Ödülü 2019

Maltalingua, yalnızca en yüksek nitelikli, tutkulu ve en iyi öğretmenlere sahip olmasını sağlamaya büyük önem vermektedir. 2019 Inspiring Teacher AwardAkademik ekibimizin çoğu uzun yıllardır bizimle birlikte. 2019 yılının Ekim ayında, bu ekibin bir üyesi olan Jeremy Glass, Malta'daki en ilham verici ELT uzmanı olarak seçildi. Sektördekiler, bu öğretmenin 'son derece ilham verici ve popüler' ve 'ELT endüstrisinde gerçek bir efsane' olduğunu belirtirken, diğerleri 'deneyimi ve bağlılığı gerçekten takdir edilmelidir' yorumunu yaptı.

Ödülü alırken alçakgönüllü bir Jeremy, meslektaşlarına ve ekibine teşekkür etti ve herkesi güldürmeye devam ederken takdirini gösterdi.

Bu ödüle aday gösterilmek önemli bir başarıdır ve bunu daha da fazla kazanmaktır. Maltalingua, öğretmenlerinden ve profesyonellerden oluşan böylesine kendini adamış bir ekibe sahip olmaktan gurur duyuyor ve çabalarının bu kadar yüksek düzeyde tanınmasından memnun.

 

Malta'da En İyi Dil Okulu 2018Best Language School in Malta

Maltalingua, 2018'de Malta'daki en iyi dil okulu seçilmekten gurur duymaktadır.

Bu prestijli ödül, birden fazla platformda binlerce çevrimiçi incelemeyi inceleyerek belirlenir.

Maltalingua, ankette 5 üzerinden 4,7 yıldız ve %98,83'lük olağanüstü kalite puanı ile birinci oldu.

Tüm öğrencilerimizden böylesine inanılmaz geri bildirimler aldığımız için çok mutluyuz ve standartlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirmeye ve sürdürmeye devam edeceğiz. Çevrimiçi olarak yorum bırakan herkese teşekkür ederiz ve hepinizi bir süre sonra tekrar Maltalingua'da görmeyi umuyoruz!

 

ACCREDITATION

Eaquals MaltaEAQUALS - (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services)

Maltalingua tam akredite EQUALS uyesidir. Bu ustun basarili dil okullarina verilen  prestijli bir oduldur.

EQUALS okulun kalitesinin bilinirligi icin onemli olan uluslararasi bir akreditasyondur.

Okul, okul ve sagladigi servislerin standartlari, Ingilizce dil programi, calisanlarin yeterliligi, ogrenci memnuniyeti gibi 12 farkli kategoride degerlendirildi.

Maltalingua 12 maddeden 11ini tamamlayarak ustun basariya ulasti.


Denetleyiciler asagida belirtilen 11 ustun basari maddesini belirlemislerdir:

 1. Isletme ve yonetim
 2. Ogrenim ve ogretim
 3. Ders dizayni ve destekleyici sistemler
 4. Degerlendirme ve sertifikasyon
 5. Ogrenme ortami
 6. Musteri hizmetleri
 7. Kalite teminati
 8. Calisan profili ve gelisimi
 9. Calisan ise alim sozlesmeleri
 10. Sirket ici iletisim
 11. Sirket disi iletisim

EQUALS  okullari  Isvicre’de sirket ici dil egitimi vermeyi saglayan CSN ve Italya’da yuksek ogrenimde ekstra kredi saglayan Progetto Lingue 2000 tarafindan taninmistir.

ELT Council

ELT Konseyi tarafindan her sene inceleniyor ve akredite ediliyoruz. Heyet kalite teminatini  ve kalite standartlarini saglamak icin periyodik olarak titiz bir denetim yapar.

Egitim Bakanligi

Okulumuz ayni zamanda Egitim bakanligina da akreditedir. Lisans kodu:275/MB36