Milliyet Karışımı 2022

Maltalingua Okulu'nda eğitim almayı seçtiğinizde karşılaşabileceğiniz tüm farklı ülkelerden, tüm farklı insanlar hakkında size bir fikir vermek için, İngilizcelerini geliştirmeye yardımcı olması için Maltalingua'yı seçen farklı milletlerden oluşan güncel pasta grafiğimizi keşfedin. İngilizce'nin.

 

Maltalingua, tüm yıl boyunca dünyanın her yerinden gelen çok çeşitli insanlara sahiptir. Yukarıda görülebileceği gibi, birçok öğrenci Avrupa'nın her yerinden Maltalingua'ya seyahat etmeyi tercih ediyor, ancak Güney Kore, Japonya, Arjantin, Kazakistan ve daha pek çok ülkeden önemli ölçüde daha fazla seyahat eden birçok öğrenci var.

Öğrenciler arasında çeşitliliği ve değişimi teşvik ediyoruz. Burada kısa sürede İngilizcenizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız, çünkü milliyetlerin karışımı kendi ülkenizden insanlarla konuşmaktan kaçınmanıza izin verir ve dile dalmanın önemli ölçüde hızlandıracağı ve iyileştireceği iyi bilinir. Senin ilerlemen!

Bir ömür boyu sürecek güçlü ve benzersiz bağlar oluşturun ve hedeflerini ve motivasyonunu paylaştığınız insanlarla inanılmaz bir deneyim yaşayın.

En Popüler Kurslar
 

 

Genellikle 2 veya 3 haftalığına gelen öğrenciler yoğun İngilizce kurslarını tercih etmektedirler. Yoğun İngilizce Kurslarımızdan birini seçerseniz, önemli ölçüde daha fazla İngilizce öğrenecek ve seviyenizi daha kısa sürede artıracaksınız. Yukarıdaki tablonun gösterdiği gibi birçok Alman, İtalyan ve İspanyol öğrenci Yoğun İngilizce Kursunu seçerek ilerlemelerini hızlandırmayı tercih ediyor. Malta'daki İngilizce kurslarımız hakkında daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın!

 
En Popüler Konaklama
 

 

Okul Apartmanları öğrencilerimiz için tercih edilen konaklama yeridir. Rahat ve uygun fiyatlı bir deneyim olan öğrenciler, geniş, klimalı ve modern okul dairelerimizde bir odayı paylaşmayı veya tek bir odayı seçebilirler. Okula sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Maltalingua'nın okul dairelerinde kalmanın avantajı, öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeye devam etmeleri ve okuldan sonra birlikte vakit geçirmeleridir.

Okul Dairelerine genel bir bakış için, buraya tıklayın!

 
Yaş grupları
 

 

Maltalingua'da tüm yıl boyunca okulda okuyan çok çeşitli yaş gruplarımız var. Yetişkin öğrencilerimizin çoğu 25+ ve sınıflarımız farklı milletlerden ve yaşlardan oluşan bir grupla dengelenmiştir. Maltalingua, yaşı daha büyük öğrencilerle ders çalışırken daha rahat hissedenler için 30+ seçeneği de sunar.

Maltalingua'dan ÜCRETSİZ Teklifinizi bugün alın!