Maltalingua Sahil Lido

Maltalingua, okuldan sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan kendi Beach Lido'ya sahiptir ve öğrenciler için çok erişilebilirdir. 

Öğleden sonranızı geçirmek, havuz başında serinlemek, deniz kenarında dinlenmek veya berrak sularda yüzmek için mükemmel bir yol. Beach Lido'muz tüm yıl boyunca açıktır, kışın ise ısıtılmaktadır. 33 metreden uzun ve 1,9 metreden fazla derinlikte, iyi bir egzersiz arıyorsanız veya sadece rahatlamak ve ayak parmaklarınızı suya daldırmak istiyorsanız idealdir.

Maltalingua Lido'nun ayrıca kendi tam donanımlı fitness merkezi, soyunma odaları ve tesis bünyesinde duşlar da mevcuttur.

 


Dalışı seven veya denemek isteyenler için kulüpte PADI 5 yıldızlı sertifikalı dalış merkezi hizmet vermektedir.

AC hissediyorum? Makul fiyatlarla çok çeşitli atıştırmalıklar ve yemekler sunan restoran ve barın keyfini çıkarın. Restoran her gün öğle ve akşam yemeklerinde açıktır. Menü çeşitlidir ve et, taze balık, makarna, salata gibi çeşitli yiyeceklerin yanı sıra bar ve kokteyl salonundan çok çeşitli içecekler sunar.

Berrak Akdeniz'de yüzmeyi tercih edenler için havuzun etrafında şezlonglar ve denize doğrudan erişim vardır.

Bu yüzme havuzunun arkasında, 1929'a kadar uzanan ve sayısız zaferleri nedeniyle çok hızlı bir şekilde yerel olarak tanınan ve bu güne kadar varlığını sürdüren Neptunes Sutopu takımına ev sahipliği yapan uzun ve güzel bir geçmişi vardır.