Maltalingua Sahil Lido

Maltalingua, okula sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve öğrenciler için çok erişilebilir olan Beach Lido'yu kullanmaktadır. 

Balluta Körfezi'ndeki harika konumuyla öğleden sonranızı geçirmek, havuz kenarında serinlemek, deniz kenarında dinlenmek veya kristal berraklığındaki sularda yüzmek için mükemmel bir yoldur. Lido Plajı tüm yıl boyunca açıktır ve kış aylarında ısıtılmaktadır. Uzunluğu 33 metre ve derinliği 1,9 metre olan bu havuz, iyi bir egzersiz yapmak ya da sadece rahatlamak ve ayak parmaklarınızı suya daldırmak için mükemmel bir yerdir.

Beach Lido'nun kendine ait tam donanımlı bir fitness merkezi, soyunma odaları ve duşları da mevcuttur.

 


Dalışı seven veya denemek isteyenler için kulüpte PADI 5 yıldızlı sertifikalı dalış merkezi hizmet vermektedir.

AC hissediyorum? Makul fiyatlarla çok çeşitli atıştırmalıklar ve yemekler sunan restoran ve barın keyfini çıkarın. Restoran her gün öğle ve akşam yemeklerinde açıktır. Menü çeşitlidir ve et, taze balık, makarna, salata gibi çeşitli yiyeceklerin yanı sıra bar ve kokteyl salonundan çok çeşitli içecekler sunar.

Berrak Akdeniz'de yüzmeyi tercih edenler için havuzun etrafında şezlonglar ve denize doğrudan erişim vardır.

Bu yüzme havuzunun arkasında, 1929'a kadar uzanan ve sayısız zaferleri nedeniyle çok hızlı bir şekilde yerel olarak tanınan ve bu güne kadar varlığını sürdüren Neptunes Sutopu takımına ev sahipliği yapan uzun ve güzel bir geçmişi vardır.