Etkinlikler

Su Sporları: Malta adaları, su sporları tutkunları için bir cennettir. Dalış, şnorkel, yüzme, yamaç paraşütü, jet ski, wakeboard, rüzgar sörfü, derin deniz balıkçılığı ve liman turları, gibi her şeyi  burada gerçekleştirmek  mümkündür.

Kültür: Antik Neolitik tapınakları  ve diğer önemli tarihi yerlerini  keşfedin. Müzeler ve sanat galerileri  dolaşın ve Malta'nın canlı festival geleneklerini tecrübe edin. Kültürel geziler, tiyatro ve konser biletleri ve liman turları okul tarafından düzenlenmektedir.

Ülke severler: Malta engebeli arazisinde dağ bisikleti turları,arazi gezileri, yürüyüş, tırmanma ve binicilik için uygundur. Okul aynı zamanda go-cart, duvar yazıları ve paintball etkinliklerini ayarlayabilir.

Gece kulüpleri: Paceville St Julian, size canlı bir gece hayatı sunmaktadır. En son DJ kulübü müziklerden, antika piyano bar ve caz kulüpleri kadar her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca,  yeni inşa edilmiş alışveriş merkezi, buz pateni pisti, bowling salonu ve 16 ekranlı bir IMAX sinemasını bulabilirsiniz.

Dinlenme: Havuz aracılığıyla güneşin altında dinlenin veya Malta'nın kumlu plajları, kayalık kıyıları, ya da küçük koylardan birinde  gününüzü geçirebilirsiniz. St Julian yakınlarında mükemmel çiftlikleri ve fitness merkezleri bulunmaktadır.

Boş zaman ve gece hayatı: St Julian büyük alışveriş ve eğlence mekanları ile Malta'nın ana sahil kasabasıdır. Körfez boyunca sıralanmış  çiçeklerle çevrelenmiş kafeler, restoran, kumarhane ve yepyeni bir  yat limanı bulunmaktadır.

Dağ Bisikleti: Malta'nın muhteşem manzarası , kapsamlı bisiklet sürmek için idealdir. Malta’nın   sahil şeridinde  düzenli bir şekilde  inşa edilmiş bisiklet yollarına erişebilir ve aynı zamanda, dilerseniz arazi bisikleti üzerinde adayı keşfedebilirsiniz. Malta'nın en ılıman iklimi sayesinde tüm yıl boyunca bu boş zaman değerlendirme etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz, ancak yaz aylarında yapmak niyetinde iseniz sıcağa dayanıklı olmalısınız.

Golf: Malta’nın  ılıman iklimi yıl boyunca golf oynamanıza olanak sağlar. Saygıdeğer Royal Malta Golf Kulubü, golf tutkunları ve bu spora aşina olmak isteyenler için özel olanaklar sunmaktadır. Kulüp ve 18 delikli golf sahası Büyük Britanya'nın eski dış mekanları arasındadır; park benzeri  tesisi  palmiye ağaçları ile çevrilidir ve ünlü Alman Golf Akademisi'nde golf dersleri ile birlikte  golf tatili için de ideal koşulları sağlamaktadır. Malta’daki mükemmel şekilde dengelenmiş dil ve golf kursları birleşimi sizlere uygun bir tatil yapmanızı sağlar!