Maltada Maltalingua Dil Okulu

Best Language Schools in Malta 2018

Maltalingua English Language School, öğrenciler ve acenteler tarafından Malta ve Avrupa'daki en iyi İngilizce dil okullarından biri olarak derecelendirilir. Okulumuz, pitoresk ve canlı St. Julian's körfezine bakan yakın zamanda yenilenmiş tarihi bir binada yer almaktadır. Okul, çekici modern sınıflar, ücretsiz bir internet stüdyosu, bir resepsiyon alanı ve ödünç verme kütüphanesi sunar. Okulun yıldız cazibesi, okulun ana sosyal odak noktası olan geniş çatı terası ve yüzme havuzudur.

Maltalingua'nın temel güçlü yönleri, kaliteli İngilizce dil kurslarının yanı sıra eksiksiz bir aktivite paketi, sosyal geziler ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmasıdır. Güleryüzlü ve kişisel ekibimiz, çok yönlü bir öğrenme deneyiminden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Okulumuz Malta'daki İngilizlere ait tek İngilizce dil okullarından biridir ve en yüksek uluslararası akademik standartları korumaya çalışıyoruz.

Okulun Müdürü, 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve yalnızca TEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi) sertifikası, CELTA veya DELTA (veya eşdeğeri) gibi tanınmış bir EFL yeterliliğine sahip öğretmenleri işe alır.

Maltalingua'nın dünyanın her yerinde çok benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunduğuna inanıyoruz.

Malta'da İngilizce öğrenmeye gelmenizi ve kendiniz görmenizi memnuniyetle karşılıyoruz!