Maltada Maltalingua Dil Okulu

Maltalingua Dil Okulu izlemesi bile heyacan verici St Julians körfezine nazır ve yakın zamanda yenilenen tarihi binaların bulunduğu bir mevkidedir. Okulumuz; son derece modern sınıfları, ücretsiz internet kabinleri, huzur veren odaları, resepsiyon alanı ve dışarıya ödünç kitap veren kütüphanesi ile çesitli olanaklar sunmaktadır. Geniş teras ve sosyal buluşmaların odağındaki yüzme havuzu ise okulumuzun cazibe merkezlerini oluşturmaktadır.

Maltalıngua’nın başarısı; bir çok aktivite paket programlarıyla çeşitlendirdiği kaliteli İngilizce kursları, sosyal gezi programları ve geniş konaklama seçeneklerine dayanmaktadır. Samimi yaklaşımlarıyla dikkat çeken her biri ayrı ayrı başarılı kadromuz, size tamamiyle en iyi öğrenim tecrübesini kazandıracağından emindir.

Okulumuz adadaki dil okullarından bir tanesidir ve uluslarası akademik standartlarda en iyisi olmaya gayret etmektedir

Okul müdürmüzün 10 yılı aşkın eğitim çalışmaları ve eğitmenlerimizin EFL yeterliliginindeki TEFL (YABANCI DİL ÖĞRETMENLİĞİ) sertifikaları, CELTA veya DELTA (ya da buna denk) programlarındaki başarıları sonucu kurumumuz üst seviyeye ulaşmıştır.

Biz Maltalingua’nın size dünyanın her hangi bir yerinden daha uygun fiyatlarla en iyi dil öğrenimini sunacağına yürekten inanıyoruz

Maltalingua’ da bizlerle birlikte gerçekten unutulmaz tecrübeler yaşamanız adına sizleri bize katılmaya davet ediyoruz ve en kısa zamanda sizleri de uluslararası dil okulumuzda ağırlamanın gururunu yaşamak için heyecanla bekliyoruz.