Kendin pişir kendin ye 'Konfor' Okul Daireleri

Maltalingua kendi ortak, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz Konfor daireleri sunmaktadır. Yakın zamanda yenilenen dairelerimiz, öğrencilerimize yeni insanlarla tanışmak ve İngilizcenizi uluslararası bir ortamda çalışmak için harika bir yol olduğundan en popüler seçeneğidir.

Yakın zamanda yenilenen dairelerde yıl boyunca klima, ücretsiz Wi-Fi, Netflix içeren TV, çamaşır makinesi ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Nevresimler haftada bir kez temin edilir ve temizlenir. Öğrencilerden kendi plaj ve banyo havlularını getirmeleri rica olunur.

Konforlu dairelerimiz genellikle 3 veya 4 yatak odasına sahiptir ve tek ve iki yataklı / çift kişilik odalarda 6 öğrenciye kadar konaklayabilir. Ancak düşük sezonda, daire başına daha az katılımcı vardır.

Bir bütçeyle seyahat edenler, başka bir öğrenci ile bir ikiz oda paylaşmayı tercih edebilir. Odalar, çiftler için rezervasyon yaptırmak kaydıyla cinsiyete göre düzenlenmiştir.

Özel daireler de istek üzerine mevcuttur. Bu durumda fiyatlar kişi başı değil, daire başına fiyatı yansıtmaktadır.

Tüm daireler okuldan (5-20 dakika) yürüme mesafesindedir ve St. Julians ve Sliema'daki popüler bölgelerde yer almaktadır.