Maltalingua’da Erasmus+

Bir öğretmen misiniz? Veya eğitim veren bir kuruluşta mı çalışıyorsunuz? İngilizcenizi anadili İngilizce olanlar ile ilerletmeyi, farklı ülkelerden gelmiş insanlarla tanışmayı ve Malta’nın güneşli adalarının keyfini çıkarmayı ister misiniz? Eğer istiyorsanız çalıştığınız organizasyona Erasmus+ desteğine başvurmasını tavsiye edin ve Maltalingua’daki İngilizce kurslarına katılın.

İngilizce kurslarımızda dil yetenekleriniz geliştirecek ve tekrar öğrenci deneyimini yaşayacaksınız. Erasmus+ desteğine kurs, konaklama ve uçuş ücretlerini karşılamak için başvurabilirsiniz.

Erasmus+ logo

Erasmus+ okul çalışanları hareketliliği hakkında

Erasmus+  programının bir parçası olan KA1 Okul çalışanları hareketliliği konusunda uzmanlaştık. Bu destek aşağıdaki kuruluşlarda çalışan öğretmenler ve destek personeli içindir.

  • Okullar
  • Kolejler
  • Üniversiteler
  • Diğer eğitim enstitüleri

Bu program personel eğitiminde, yurtdışında dil kursları dahil kullanılabilir. Örneğin: Maltalingua’da bir İngilizce kursu. Daha fazla bilgi için ulusal ajansınızla iletişime geçin: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/contact_en 

Nasıl başvurulur?

  • Bu program özel ve devlete bağlı eğitim kuruluşlarına açıktır. Avrupa Birliği ve Avrupa Serbest Ticaret Birliği’ne(İzlanda,Lichtenştayn, İsviçre, Norveç) bağlı okullar, üniversiteler,kolejler gibi.
  • Başvurular bağlı olduğunuz kuruluş tarafından yapılmalıdır. Başvurmak için okul kordinatorünüze veya personel gelişimi ile sorumlu kişiye danışabilirsiniz.
  • Başvurularla ilgilenen kişiye Maltalingua’yı ev sahipliği yapan organizasyon olarak forma yerleştirmesini isteyiniz ve bizim  Erasmus OID: E10039312 ekleyiniz.

Maltalingua’daki İngilizce kursunuzun sonunda sizlere Europass Hareketlilik belgelerinizi doldurmanız konusunda da yardım edeceğiz.

Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.