Cocuklar icin Ingilizce Programi

2018 Yılının En İyi Dil Okulu Malta

Malta, genç öğrencilerin İngilizce öğrenmek için en popüler ülkelerden biridir. Bu kısmen Malta'nın İngilizce ikinci dil mirasına ve güvenli, eğlenceli ve sıcak ortamına bağlıdır.

Genç öğrenciler için Maltalingua'nın Akif Language Learning programı (ALL) sınıf içi eğitim ve tamamlayıcı açık hava aktif öğrenmeden oluşmaktadır. Bu inovatif yaklaşım öğrencileri tamamen İngilizce konuşulan bir ortama daldırır ve gerçek hayatta birçok aktivite yaparak 'yaparak öğrenme' yoluyla öğrenmelerini teşvik eder.

Arkadaş canlısı, profesyonel ve kendini adamış ekibimiz, genç öğrencilere gerçekten ödüllendirici ve unutulmaz bir deneyim sunmayı taahhüt ediyor.

Maltalingua Gençlik Dil Okulu'nun düzenlendiği tesis modern ve ferah bir ortam sunarak, genç öğrenciler için hoş ve güvenli bir ortam sağlar. Bina sürdürülebilirlik, enerji verimliliği ve çevre dostu yaklaşıma odaklanarak tasarlanmıştır ve güneş panelleri, klimalar, yağmur suyu toplama sistemleri ve sıcaklığı düzenlemek ve enerji tüketimini azaltmak için yeşil çatı gibi özellikler içerir.

Yaz mevsiminde kullandığımız tesisteki büyük sınıflar, interaktif beyaz tahtalar, wifi ve her sınıfta özel banyolar gibi modern teknolojilere sahiptir ve sadece junior rezidansımızdan 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.