Gençler İngilizce Okulu Malta

Paskalya, ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde genç öğrencilerimiz St Julian 's, Maltalingua İngilizce dil okulu ana kampüsünün gençler bölümüne yerleştirilirler. Temmuz ve Ağustos ayları boyunca genç öğrencilerimiz okulumuzun Yazlık Evlerine yerleştirilirler. Maltalingua'nın son zamanlarda yenilenen büyük modern derslikleri, çalışma merkezi, resepsiyon salonu, internet stüdyosu ve ödünç kitap ve DVD veren kütüphanesi bulunmaktadır.

Okulun geniş terası ve özel yüzme havuzu öğrencilere; biraraya gelip, kaynaşmaları için harika sosyal bir ortam sağlar. Malta'daki dil okulu İngilizlere ait olup, en yüksek uluslararası akademik standartları korumak için çalışmaktadır. Okul Müdürü'nün 10 yıllık deneyimi doğrultusundaki çalışmaları ve TEFL sertifikası, CELTA veya lisansüstü DELTA gibi tanınmış EFL yeterlilik sertifikalarına sahip ana dili gibi İngilizce konuşan öğretmenlerinin başarıları kurumumuzu bu başarıya ulaştırmıştır.

Samimi okul çalışanlarımız, genç misafirlerimize en iyi öğrenme deneyimini kazandıracaklarını temin etmektedir. Bizler; Maltalingua'nın size, dünyanın herhangi bir yerinden, bu kadar uygun fiyatlarla en iyi öğrenmeyi sunacağına yürekten inanıyoruz.