Cocuklar Icin Ingilizce Programi (8-12)

Junior English Language School Malta

Maltalingua'da, KIDS programındaki en küçük juniorlarımız için misafirperver bir ortam sağlamanın önemini anlıyoruz (8-12 yaş aralığı). Aile programımızda çocukların kendi başlarına ya da aileleriyle birlikte katılmasından mutluluk duyuyoruz.

Bütün dil seviyelerindeki genç öğrencileri hoş geldiniz diyoruz ve Paskalya, Yaz ve Sonbahar tatillerinde juniorlar için İngilizce dil kursları veriyoruz. Pazartesi'den Cuma'ya yarı günlük İngilizce kurslarına katılan çocuklar, iletişimi teşvik etme ve özgüveni arttırma amacıyla bir müfredatla eğitim alacaklar. Öğretmenlerimiz, katılımı, etkileşimi ve olumlu bir ortamda aktif tartışmayı teşvik eden bir iletişim yöntemi kullanırlar. Öğretmen, öğrencilere konular ve fikirlerle ilgili yapılandırılmış açıklamalar sunmada öncülük eder.

En küçük öğrencilerimizin sınıf dışında İngilizce pratiği yapmaları ve konuşmaları teşvik edilir ve ihtiyaç duyulduğunda birçok dilde çok dilli yardım sunulur. Geniş kapsamlı günlük etkinlik programımız, tamamen özel ekibimiz tarafından gece gündüz denetlenen Sun and Fun programımızın bir parçasıdır.

Maltalingua'da, en küçük öğrencilerimizin bizimle birlikte zaman geçirirken evlerinde, güvende ve ilgili hissetmelerini sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz.