Grup Liderleri

Grup liderlerimiz yerel ve uluslararası olmak üzere günlük yürütülen organizasyonların ve etkinliklerin yürütülmesinden sorumludur. Aynı zamanda grup liderleri; öğrencilerin morallerinden, öğrencilerden, ailelerden ve okul arasındaki iletişimden sorumludur. İngilizce, öğrencilerimiz arasında tercih edilen dil olmasına rağmen, ekibimiz öğrenci ve aileler gerek duyduğu zaman onlarla farklı dillerde de iletişim kurabilirler. Her öğrenci grup liderine bağlıdır ve cep telefonu numaraları temin etmelidir. Ekibimiz, haftanın 7 günü 24 saati her an hazırdır.

Grup liderlerimiz, residanslarımızda oturmaktadırlar ve en az biri etkinlik ve gezilerde bulunur. 1 ya da 2 grup lideri, aile yanında kalan öğrencilerimizin bakımı ile ilgilenir ve bütün yeni gelenleri arar ve gerektiğinde aileleri ziyaret ederl.

Grup liderlerimiz öğretmenlik ya da seyahat geçmişleri doğrultusunda özenle seçilir ve küçük çocuk bakımı ve ilkyardım yeterliliklerine sahip olmalıdır. Son zamanlarda görev yapmakta olan grup liderlerimizden bazıları aşağıdadır:

Naemi

Naemi

26 yaşındayım. Nisan’da İngilizce öğretimi ve Siyasal Bilgiler bölümünü bitireceğim ve daha sonrada öğretmen olma sürecine başlayacağım.

Dil ve seyahat benim tutkum. Liseden sonra Hindistan'ı, anasınıfları için eğitmenlik yaparak gezdim ve Amerika’nın batı kıyısı olan Portland (Oregon)'da bir sömestr bulundum.

Yıllarca yetişkinlerle çalıştım ve yaz ayları boyunca grup liderliği yaptım. Grup lideri olmak bana her zaman müthiş bir neşe ve memnuniyet vermiştir. Sizleri Malta’da görmek için sabırsızlanıyorum.

Boş zamanlarımda spor yapmaya çalışıyorum. Yoga, yürüyüş yapmak ve bisiklete binmeyi seviyorum.

 

 

 

 

 

Group Leader 3

Veronika

Antropoloji, dil bilimi, edebiyat ve medya bölümünde okuyorum ve aynı zamanda kişisel İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Eğer derslerinizde bir sorun olursa, yardım için buradayım. Su sporları gibi açık alan sporları yapmaktan çok keyif alıyorum ve tek amacım sizleri asla sıkmamak.

Öğrenciler beni çok sıcak bulurlar, insanların soruları ve meseleleri olabilir, bu yüzden lütfen hiç tereddüt etmeden gelin ve beni görün.

Sizlerle birlikte Malta’da harika ve unutulmaz vakitler geçirmeyi bekliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Michael

Michael

Geçen yıllarım bana spor çılgını birisi olduğumu hatırlatıyor. Bir Avusturya'lı olarak kışlarımın çoğunu dağlarda geçirdim ve boş vakitlerimde yerel bir takımda futbol hakemliği yaptım.

Günlük işlerimizde, Malta'lı meslektaşlarıma yardım etmenin haricinde, aynı zamanda okulda Beach Volley, su sporları ve akşam eğlenceleri organize etmeye yardımcı oluyorum.

Sizlerle harika vakit geçirmek için sizleri Malta'ya sabırsızlıkla bekliyorum.