Grup Liderleri

Grup liderlerimiz, etkinliklerin ve faaliyetlerin günlük işleyişine yardımcı olmak için hem yerel hem de uluslararası olarak işe alınır. Grup liderleri ayrıca öğrencilerin genel esenliğinden sorumludur ve öğrenciler, veliler ve okul arasında doğrudan bir bağlantıdır. İngilizce öğrenciler arasında aktif olarak teşvik edilse de, ekibimiz gerektiğinde öğrencilere ve velilere farklı dillerde destek sağlayabilmektedir. Her öğrenciye kişisel grup lideri atanır ve kendisine bir cep telefonu numarası verilir. Ekibimiz haftanın yedi günü, günde 24 saat görev başındadır.

Grup liderlerimiz ağırlıklı olarak konutlarımızda ikamet etmektedir ve içlerinden en az biri tüm etkinliklere ve gezilere katılacaktır. Bir veya iki grup lideri de ev sahibi aile öğrencilerine bakmakla görevlendirilecek ve tüm yeni gelenleri arayacak ve gerektiğinde ev sahibi aileleri ziyaret edecek.

Grup liderleri, bir öğretim ve/veya seyahat geçmişinden özenle seçilir ve özellikle reşit olmayanların bakımıyla ilgili ön niteliklere sahip olmaları gerekir. Ayrıca yardımcı olacak kalifiye ilk yardımcılarımız var. En son grup liderlerimizden bazıları şunlardır:

Group leader Carina

Carina Boehm:
Head Live-In

Merhaba, benim adım Carina ve Almanya'nın Bonn şehrinden geliyorum. 23 yaşındayım ve Almanca veya uluslararası okullarda öğretmen olmak için İngilizce ve Coğrafya okuyorum.

Boş zamanlarımda edebiyattan, yüzmekten, dans etmekten veya arkadaşlarla buluşmaktan çok hoşlanırım. Bunun dışında, Almanya'da günübirlik geziler veya çocuklarla diğer etkinlikler planlamak ve ilgilenmek için yerel bir topluluk organizasyonunda grup lideri olarak da çalışıyorum.

Bu yazı sizinle Malta'da geçirmeyi dört gözle bekliyorum!

Group leader Alejandro

Alejandro Celdran Rodriguez:
Senior Live-In

Herkese merhaba, öncelikle kendimi tanıtma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Benim adım Alejandro, İspanya'dan geliyorum. Granada Üniversitesi'nden mezun oldum.

İlgi alanlarım spor yapmak, okumak, seyahat etmek veya başkalarına yardım etmek… Kişiliğime gelirsek, güçlü yönlerim olumlu tutumum, sıkı çalışmam, iletişim becerilerim ve durumlara uyum sağlama ve taviz verme konusunda yetenekliyim. Kısa vadeli hedefim şirketinizde olmak ve uzun vadeli hedefim tam zamanlı bir Beden Eğitimi öğretmeni olmaktır.

Hepsi benim hakkımda, teşekkür ederim. Umarım, seni yakında görürüm.

Group leader Diane

Diane Du Peloux:
Live-In

Liderlerinizden biri olmayı ve bu yaz sizinle tanışmayı dört gözle bekliyorum!! Senin ve benim için harika bir deneyim olacak! Fransa'lıyım ama şu anda California'da iletişim ve üretim okuyorum.

Seyahat etmeyi ve sizin gibi yabancı insanlarla tanışmayı seviyorum. Ben çok açık fikirli ve arkadaş canlısıyım, bu yüzden her an benimle sohbet etmeye çekinmeyin. Ayrıca birkaç yıl önce Malta'da İngilizce eğitimi aldım, bu yüzden sizin yerinizdeydim.

Pekala millet, sizi ağırlamayı dört gözle bekliyorum ve Malta'da unutulmaz bir deneyim yaşamanız için elimden gelenin en iyisini yapacağım!

Group leader Liyang

Liyang Zhao:
Live-In

Herkese merhaba, Benim adım Liyang ve bu yaz sizinle tanışmayı dört gözle bekliyorum.

20 yaşındayım ve Almanya, Bonn Üniversitesi'nde İngilizce, Biyoloji ve Eğitim okuyorum. En çok sevdiğim iki şey seyahat etmek ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak. Hobilerim yüzmek, dans etmek ve çizim yapmaktır. Çeşitli stajlar ve işler nedeniyle çocuklarla çalışma konusunda çok deneyimim var. Bu yüzden herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

Söz veriyorum, eğlence dolu unutulmaz bir zaman geçireceğiz!

Group leader Miro

Miro Tahchiev:
Group Leader

Herkese selam! Ben burada Malta'da büyümüş ve İngilizce öğrenmiş bir Bulgar tıp öğrencisiyim.

Koşuya, spora, bilime ve sinemaya karşı bir sevgim var. Yürüyüş yapmaktan, kamp yapmaktan ve genellikle plajda, partide ve aradaki herhangi bir yerde iyi vakit geçirmekten hoşlanan maceracı ve dışa dönük bir insanım.

Bu yaz hepinizle tanışmayı ve birlikte harika zaman geçirmeyi dört gözle bekliyorum.

Group leader Nadia

Nadia Grixti:
Group Leader

Selam! Ben Nadia, 19 yaşındayım ve Malta evim dediğim ada.

Dil öğrenmeyi, seyahat etmeyi ve dünyanın her köşesinden insanlarla tanışmayı seviyorum. Benimle paylaştıkları bilgi paha biçilemez olduğunu düşündüğüm bir bilgi ve bu yüzden Maltalingua'da geçireceğim zamanı bu yaz yapabileceğim her şeye tercih ettim.

Hepinizle tanışmak ve size bu güzel adaları gezdirmek için sabırsızlanıyorum.

Group leader Justine

Justine Borg Bonaci:
Group Leader

Selam millet. Benim adım Justine ve bu küçük ama güzel ada Malta'dan geliyorum. Yirmi yaşındayım ve şu anda Malta Üniversitesi'nde 'Sosyal Hizmet' okuyorum. Bu yaz, her birinizin mümkün olduğunca çok eğlenmesini sağlayarak grup liderlerinizden biri olacağım!

Hepinizin burada bizimle harika zaman geçirmenizi sağlamak için çok fazla coşku ve heyecana sahip, enerjik, dışa dönük, maceracı bir insanım. Hepinizle tanışmayı ve birlikte iyi vakit geçirmeyi gerçekten dört gözle bekliyorum.

Yakında görüşürüz! :D

Maltalingua group leaders

Grup lideri olmak ister misiniz?www.maltalingua.com/jobs/