Cocuklar Icin Malta’da Ingilizce Dil Okulu

Junior English Language School Malta

Maltalingua'nın TEEN programı Paskalya, Yaz ve Sonbahar tatilleri boyunca mevcut olup, 13 ila 17 yaşları arasındaki gençlere yöneliktir. Program, pazartesi'den cuma'ya yapılan ve National Geographic Learning tarafından desteklenen üç saat İngilizce dersi içermekte olup, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini ve pratik kullanımda güvenlerini artırmak için tasarlanmıştır. Öğrencinin dil yeterliliğine bakılmaksızın, kalifiye öğretmenlerimiz, her bir öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uyarlanmış ilgi çekici ve etkileşimli bir öğrenme ortamı sunmaktadır.

Maltalingua, Akıllı Dil Öğrenme (ALL) kavramımızla uyumlu bir şekilde, eğlenceli ve program dışı etkinlikler ve gezilerin geniş bir yelpazesini sunar. TEEN'ler Temmuz ve Ağustos aylarında, yaz eğitim ekibimize yakın bir yerde yer alan Yaz Okulu'ta derslere katılmalıdır. TEEN'ler, St.Paul’s Bay'de bulunan modern, konforlu ve tam donanımlı bir okulda derslere katılırlar. Konumların yakınlığı, AİLE PROGRAMIMIZ'a katılan aileler için uygun bir şekilde düzenlenmiştir.

Tam akreditasyonlu bir EAQUALS (UK) üyesi ve bir EFL hükümet ataması organı olarak, Maltalingua en yüksek standartları korumayı amaçlar. Eğlenceli ve güvenli bir ortamda TEEN'lere 7/24 bakım ve destek sağlıyoruz, böylelikle zamanlarının hem eğitici hem de keyifli olmasını sağlıyoruz.