Konaklama

Malta'da kaldığınız süre boyunca mükemmel bir konaklama yeri mi arıyorsunuz?

Doğru konaklama türünü seçmek, başarılı bir seyahatin çok önemli bir yönüdür. Hem öğrenci yurtları hem de özenle seçilmiş aile yanı konaklama seçenekleri sunuyoruz.

Doğru konaklama yerini seçmek başarılı bir seyahatin anahtarıdır ve her öğrencinin ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle iki harika seçenek sunuyoruz: Maltalingua'nın genç rezidansında şiddetle tavsiye edilen öğrenci konaklamamız ve özenle seçilmiş aile yanı konaklama seçeneklerimiz.

Genç rezidans konaklamamız, öğrencilere çok sayıda iç mekan eğlencesi ve kapalı ve açık havuzdan tam donanımlı bir oyun odasına ve hemen karşısındaki doğa parkına kadar çok çeşitli olanaklarla canlı bir atmosferde otel tarzı konfor sağlar, konaklamanızı rahat ve keyifli hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacağınızı bilerek rahatlayabilirsiniz.

Paskalya, Yaz ve Sonbahar dönemlerinde bireyler için uygun olan öğrenci konaklama tesisimiz, daha bağımsız bir yaşam ortamı isteyen ancak yine de topluluk odaklı bir ortam arzulayanlar için mükemmeldir.

Okul grupları veya ailelerle seyahat edenler için, her büyüklükteki partiyi ağırlamak üzere yıl boyunca konaklama imkanı sağlanmaktadır.

Daha kişisel bir deneyim arıyorsanız, aile yanında konaklamamız size yerel bir ailenin veya sizi kollarını açarak karşılayacak kendi öğretmenlerimizden birinin yanında kalma şansı sunar. Aile yanında konaklama ile, kendinizi yerel kültür ve geleneklere gerçekten kaptırmanıza olanak tanıyan evden uzakta bir eviniz olur. Buna ek olarak, ev sahibi ailenizin rehberliği ve misafirperverliği ile desteklenen ev yemeklerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. İster aydınlık, toplum temelli bir öğrenci konaklama yeri, ister sıcak bir yuva arıyor olun, sizi teminat altına aldık.