Rezervasyon Bilgi

Rezervasyon işlemleri nasıl gerçekleşiyor?

Hedefimiz, rezervasyonlarınızı mümkün olduğunca etkili, basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.

Rezervasyonlarınızı online gerçekleştirebiliyoruz. Kurslar, konaklama ve fiyatlarımız doğrultusundaki önerileriniz için lütfen Fiyat Teklif Formunu doldurunuz. Geçerli rezervasyon yaptırmak için lütfen rezervasyon formunu doldurunuz.

Bu formlardan birini doldururken mümkün olduğunca fazla bilgi doldurunuz ki sizler için en uygun kursları ve konaklama seçeneklerini tavsiye edebilelim. Ek sorularınız ve notlarınız varsa ’Yorumlar’ bölümüne ekleyiniz.

Doldurmuş olduğunuz online formunuzdan bilgilerinizi aldığımız zaman, seçiminize uygun detaylı bilgileri ve fiyat teklifi listesini sunup, sorularınızı cevaplayacağız. Mümkün olduğunca çabuk bir şekilde isteklerinize yanıt vereceğiz; bizden 24 saat içerisinde yanıt almayı bekleyebilirsiniz.

Rezervasyon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman lütfen ’Rezervasyon Formunu’ doldurunuz.

Rezervasyonunuzu yaptırdığınız zaman rezervasyon bilgileriniz ve 2 günlük faturanız size gönderilecektir.

Maltalingua tarafından gönderilen fatura ve rezervasyon belgeleriniz elinize ulaştığı zaman faturada belirtilen ödeme prosedürünü takip ediniz. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda, lütfen bizimle doğrudan iletişime geçiniz.

Ödemenizin yapıldığına dair elimize belge geçtiği zaman size rezervasyon onayı ve detaylı bilgileri göndereceğiz. Bu belgeler, Malta’ya varışınızı, konaklama ve okulla ilgili önemli bilgileri içermektedir.

Rezervasyonunuzu gerçekleştirmeden önce lütfen 'Genel Kayıt & Şartlarını' okuyunuz. Bu form aracılığıyla rezervasyon yaptırdıysanız, anladığınızı ve 'Genel Kayıt & Şartlarını' kabul ettiginizi varsaymaktayız.

Malta gezinizden önce aklınıza takılan sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Size yardım etmekten mutluluk duyacağız.