Maltalingua Ltd. Baskı

Maltalingua Ltd. Maltalingua Ltd
2, Birkirkara Hill
St. Julians
Malta
(Pazartesi-Cuma:08.30-17.30)
Milli Eğitim Bakanlığı Lisansı:275/MB36
Firma sicil numarası:C54574
KDV Numarası: 20639232

 

Genel Müdür
Mark B. Holland - MBA (Hons), CIM

Okul Müdürü
Tania Assuncao

Akademik Direktör
Tania Assuncao

 

§ 5 Genel bilgi yükümlülükleri

1) Servis sağlayıcıları, aşağıdaki bilgileri kolayca tanımlanır duruma getirmek, ve genellikle parasal tazminat için sunulan iş gibi tele hizmetlere hemen ulaşılabilmek ve sürekli hazırda tutmak zorundadır.

1. Yerel yetkililer tarafından, ad ve adres bilgileri altında, ortaklığın sermayesi hakkında açıklamalar yapıldığı sürece, payını ve temel sermayenin yanı sıra ödenmemiş mevduat toplamı değil bütün parasal mevduat hesaplarının ödenmiş olup olmadığına, bireysel olarak kişiyi temsile yetkili kişiler tarafından bakılır.

2. Elektronik posta adresi de dahil olmak üzere, hızlı elektronik iletişim ve anında iletişim sağlayan bilgi.

3. Hizmet, resmi lisans gerektiren bir aktivite parçası olduğu sürece ilgili bilgi sunmaktan servisi sorumlu tutar.

4. Üye oldukları; ticari kayıt, dernek üyelikleri, ortaklık veya kooperatif sicilleri, ve ilgili kayıt numarası.

5. Hizmetin bir meslek kolu tarafından takip edildigi kadarıyla, Birliğin, 1’den a harfine kadar olan direktifleri, 89/49, Aralık 1988’den beri 3 yıldan aşağı olmayacak şekilde aldıkları eğitim doğrultusunda üniversite diplomalarını tanımlamak için genel kurallar’dan 97/38/EC direktifleri doğrultusunda 27 Temmuz 1997’ye kadar(OJ EC no. L 184 s.31).

Hakkında

a) dairenin hangi servis sağlayıcısına ait olduğunu

b) bu meslek ünvanı ve bu ünvanın hangi devlet yetkilisi tarafından verildiğini

c) ilgili meslek düzenlemelerinin adı ve bunlara nasıl erişildiği

6. §27a numaralı KDV kodu ya da §139c ekonomik kimlik numaralı yasal harçlar kodu,139c beyan kodu.

7. Tasfiye sürecinde olan şirketler, anonim şirketler ve limited şirketler adına bir bildiridir.

(2) Diğer dokunulmamış yasal hükümler uyarınca ek olarak vergi  bilgileri.

 

Borç/Gizlilik politikası sınırlandırması

1.Borç sınırlandırması

Bu web sitesinin içeriği büyük bir titizlikle oluşturulmuştur. Ancak, operatör, geçerliliğini, eksiksizliğini ve güncelliği garanti edemez. Bu web sitesinin içeriğinin kullanımı kullanıcının kendisine tehlike oluşturur.

2. Dış bağlantılar

Bu web sitesi, üçüncü taraf web sitesi ("harici linkler") için bağlantı içerir. Bu web siteleri kendi operatörlerinin sorumluluğuna tabidir. Operatör, ilk bağlantıları gerçekleştirmeden önce olası hukuki ihlaller için harici linklerin içeriklerini kontrol etti. Bu noktada, hiçbir hukuk ihlalleri görülememiştir. Operatörün, bağlantılı sayfaların güncel ve gelecekteki kalkınma ve içerikleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Dış bağlantıların kullanımı, operatör tarafından harici linklerin içeriği ödeneğine yol açmaz. Harici linklerin kalıcı kontrolleri, yasal ihlalleri kapsamadığından ötürü operatöre makul gelmemiştir. Bu tür ihlallerin bildirimi üzerine, ancak, dış bağlantılar derhal iptal edilebilir.

3. Telif hakları ve yardımcı telif hakları

Bu web sitesinde yayınlanan içerikler Alman telif hukukuna tabidir. Açıkça Alman telif hakları ile izin verilmeyen, malzeme telif hakkı nın,her kullanımı kurumun veya hak sahibinin yazılı onayı gerektirir. Bu özellikle hırsızlık, düzenleme, çeviri, depolama, kullanım ve veri tabanları veya diğer elektronik medya ve sistemi içindekiler için geçerlidir. İçeriği ve üçüncü şahısların haklarını sınıflandırıyor. İzinsiz, tek bir içeriği veya tüm sayfaların yasadışı alınması veya dağıtımına kesinlikle izin yoktur aksi takdirde kanunlar yürürlükte olur.