Yaz Okulu

Junior öğrencilerimiz Maltanın kuzey sahilinde, canlı ve hareketli bir kasaba olan St. Paul'un Koyunda yaz aylarında (Temmuz ve Ağustos aylarında) yer alan yaz kampüsümüzde okuyor ve yaşıyorlar.

Yaz okulunun düzenlendiği modern ve iyi donanımlı okul, ferah, iyi aydınlatılmış ve interaktif beyaz tahtalarla tam donanımlı sınıflara sahiptir. Ayrıca tam klima sistemi ve özel banyoları da bulunmaktadır. Okul, Sankt Paul'un Koyunun sakin bir konut bölgesinde yer almaktadır ve kasabanın güzel yürüyüş yollarına ve yakındaki mağazalar, restoranlar ve kafelere yakındır.

Maltalingua Genç Okulu, gençlerin konaklama yerine sadece sekiz dakika mesafede olması, en büyük avantajlarından biridir. Hızlı bir şekilde yeni kıyafetlere, dinlenmeye ve yenilenmeye izin vermek, öğrencilerin aktiviteler arasında konaklama yerlerine rahatça geri dönmesini sağlar. Uzun yolculuk sürelerinden veya tüm gün çantalarını taşıma zorunluluğundan endişelenmeden, öğrenciler Maltada geçirdikleri zamanın en iyisi olmak için tüm aktivitelere tam olarak katılabilirler.

Okulun kalbinde yer alan St. Paul'un Bayındaki canlı yürüyüş yolları ve plaj kulüpleri okula sadece kısa bir mesafededir. Öğrenciler, temiz Akdeniz Denizinde yüzebilir veya birçok yakındaki kafeden birinde serin dondurma yiyebilirler. Boş zamanları olan öğrenciler, kendi eğlenceleri için bölgedeki birçok mağaza, yemek yenecek yer ve cazibe merkezlerini keşfedebilirler.

Sankt Paul'un Koyu, Malta'nın her yerine seyahat etmek için ideal bir konumdadır. Başkent Valletta'ya kolay erişim ve Mdina gibi antik sitelere yakınlık kazandırmaktadır. Öğrenciler, kendi su sporları tesislerimizin bulunduğu Maltanın güzelliklerle dolu kuzeyinde yer alan şirin bir köy, Mellieha'yı keşfetme şansı elde edecekler. Ayrıca batı sahilinin altın kumsalları da kolayca ulaşılabilir.

Sankt Paul'un Koyunda yaz okulumuzu düzenlemekten heyecan duyuyoruz ve öğrencilerimiz ile ailelerinin bölgedeki konumumuzu ve sunulan birçok etkinlik ve fırsatı takdir edeceklerine güveniyoruz.