Aile Programi - Cocuklar (8-12) & Gencler (13-17)

Maltalingua, Paskalya, Yaz ve Sonbahar tatillerinde Çocuk ve Genç Programlarımızın yanı sıra eş zamanlı olarak yürütülen olağanüstü bir Aile Programı sunmaktadır. Aileler çocuklarıyla birlikte bize katılabilir ve güzel Akdeniz çevresinin tadını çıkarırken Malta'daki İngilizce Dil Kurslarımıza katılabilirler. Aile Programımız, yetişkinlerin ve çocuklarının ihtiyaçlarına öncelik vererek ailelerin birlikte öğrenmelerine, tatil yapmalarına ve yeni kültürleri deneyimlemelerine olanak tanır.

Aile Programımız, Pazartesi'den Cuma'ya kadar düzenlenen derslerle tüm dil seviyelerine hitap eden İngilizce kursları sunmaktadır. Program, yapılandırılmış bir eğitim deneyimi sunmanın yanı sıra ailelere Malta'yı keşfetme ve müfredat dışı etkinliklere katılma fırsatı vermek üzere tasarlanmıştır. Ebeveynler ve yetişkinler çeşitli kurs seçenekleri arasından seçim yapabilirken, çocuklar da Çocuk ve Genç programımıza katılabilir.

Dil kurslarına ek olarak, Aile Programımız aileleri eğlenirken bağ kurmaya teşvik eden kapsamlı bir etkinlik programı sunmaktadır. Malta'nın güzel plajlarında dinlenin, Mavi Lagün'e ve ünlü Comino adasına unutulmaz tekne turları yapın ve Malta'nın kültürünün, tarihinin ve gastronomisinin tadını çıkarın. Aileler ayrıca rüzgar sörfü, kürek sörfü ve su kayağı gibi heyecan verici su sporlarına katılabilir, havuz kenarında veya şehirde gezintiye çıkarak dinlendirici anların tadını çıkarabilir.

Maltalingua'nın Aile Programı, her bütçeye uygun çeşitli konaklama seçenekleri ve ortaya çıkabilecek her türlü ihtiyaca yardımcı olacak deneyimli personel sunarak ailelerin konaklamaları sırasında kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlar. Ebeveynler ve çocuklar, İngilizce öğrenirken ve ömür boyu sürecek anılar yaratırken keyifli ve teşvik edici bir ortamı birlikte deneyimleyebilirler.

Ayrica bakiniz: Cocuk programi ucretleri, Yetiskin Programi, Yetiskin program uretleri