Ogrenci Rezidansinda Konaklama

Malta'da geçirdiğiniz süre boyunca dinlendirici ve keyifli bir konaklama mı arıyorsunuz?

Pitoresk St Paul's Bay bölgesinde, pırıl pırıl Akdeniz'den sadece bir taş atımı uzaklıkta ve büyüleyici Kennedy Grove Park Doğa Koruma Alanı'na bakan muhteşem öğrenci konaklama yerimizden başka bir yere bakmayın.

Yaz okulumuz ve ana ortaokulumuz birbirlerine sadece sekiz dakikalık yürüme mesafesindedir, bu nedenle ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Otelin bir parçası olan öğrenci konaklama tesisimiz, konaklamanızı mümkün olduğunca keyifli hale getirmek için bir dizi yüksek kaliteli olanak sunmaktadır.

Açık-kapalı havuzda rahatlayın veya çatı katındaki jakuzide dinlenin. Keşifle geçen uzun bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir fırsat sunan havuz kenarındaki büyük ekranda sık sık İngiliz filmleri gösterilmektedir. Öğrenci konaklama tesisimizin ana yemek alanında, hareket halindeyken hızlı bir şeyler atıştırmak veya içmek için mükemmel olan ucuz bir temel mağaza ve kafe bulunmaktadır.

Ek eğlence arayanlar için benzersiz tesisimizde ücretsiz Wi-Fi, XBOX, langırt, masa oyunları, bilardo, filmler ve karaoke geceleri sunulmaktadır. Öğrenci salonumuzda her zaman bir şeyler vardır!

Öğrenciler cinsiyete göre kategorize edilir ve yurtta belirli bir kattaki üç kişilik odalarda veya dört kişilik odalarda kalırlar. Yatak takımları haftada bir kez değiştirilir ve havlular günlük olarak değiştirilebilir. Ne yazık ki plaj havlusu verilmemektedir. Yemek konusunda, çok çeşitli lezzetli yemekler sunuyoruz ve çeşitli paketli öğle yemeği seçeneklerimiz var. Ekibimiz talep üzerine özel diyet ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılamaktan mutluluk duymaktadır.

Yemekler çok çeşitli açık büfe olarak servis edilir ve çeşitli paketli öğle yemeği seçenekleri mevcuttur. Özel diyet ihtiyaçları talep üzerine ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Rezidansın bitişiğindeki doğa parkına ve her türlü hava koşuluna uygun futbol sahasına erişim sağlayan öğrenciler, pitoresk bir ortamda futbol turnuvaları ve hazine avları gibi ek etkinlikler düzenlemektedir.

Yatılı temsilcilerimiz, grup liderlerimiz ve eğlence ekibimiz günlük partiler, oyunlar ve boş zaman eğlenceleri düzenlemektedir.

Öğrencilerin yaş, cinsiyet ve milliyetlerine göre yerleştirilmesine özen gösterilmektedir. Yatak odaları konforlu yataklar, kasa, gardıroplar, çalışma masaları, uydu TV, telefon, saç kurutma makinesi ve balkon ile iyi bir şekilde donatılmıştır. Tüm odalarda klima ve özel en-suite banyo bulunmaktadır.

Rezidansımızda haftanın 7 günü 24 saat personel görev yapmaktadır. Daha fazla güvenlik için, öğrencinin yaşına bağlı olarak değişen bir sokağa çıkma yasağı vardır.