Öğretmenlerimiz

Maltalingua öğretmenleri Anadili İngilizce seviyesindedir ve dünyanın her yerinden bize gelirler. Öğretim kadromuzun uluslararası düzeyde tanınan bir Cambridge Üniversitesi CELTA (Başka Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretme Sertifikası) veya DELTA (Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretme Diploması) yeterliliğine (veya eşdeğeri) sahip olması gerekir. Öğrencilerle tanıdık ve bireysel olarak etkileşim kuran arkadaş canlısı, olgun, iyi eğitimli ve enerjik öğretmenleri işe almaya odaklanıyoruz. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin başarısı için çok önemlidir ve müfredatımızın başarılı bir şekilde hazırlanmasının anahtarıdır.

Hem sınıf içinde hem de dışında bireysel öğretmen ve öğrenci entegrasyonunu teşvik ediyoruz ve bu nedenle öğretmenler günlük okul aktivitelerine çok fazla dahil oluyorlar ve sıklıkla okul sosyal aktivitelerinde öğrencilere eşlik ediyorlar.

Herhangi bir dil okulunun başarısının büyük ölçüde öğretmenlerinin gücüne bağlı olduğuna inanıyoruz. Maltalingua akademik ekibi, İngilizce'yi Yabancı Dil olarak öğretmek için özel olarak eğitilmiştir ve modern EFL öğretim felsefemizi dahil etmek ve öğrencilerimiz için dersleri uyarlamak zorundadır.

Rachel YoungRachael Young: CELTA

Merhaba, ben Rachael ve İskoçyalıyım. Yeniden eğitim alma ve yurtdışına taşınmaya karar verdim ve şimdi Malta'da CELTA nitelikli bir öğretmenim. Maltalingua ile geçen yıl Haziran ayında başladım ve geriye bakmadım. Okul neredeyse bir aile gibi ve güçlü ve destekleyici bir öğretim ekibimiz var.

Öğrencilerimizle tanışmaktan gerçekten zevk alıyorum ve benden İngilizce öğrendikleri kadar kendimi onlardan öğrenirken buluyorum. Çok çalışıyoruz ama ödül, öğrencilerimizin nasıl geliştiğini ve geliştiğini görmekten geliyor.

Malta'yı seçtiğim için mutluyum ve Maltalingua beni seçti, eminim bize katıldığınızda da aynı hissedeceksiniz. Öğretmediğim zamanlarda okumaktan ve yemek yapmayı seviyorum.


Paul AtkinsPaul Atkins: CELTA, DELTA, BSc (Hons) Ekoloji, Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisansı.

Merhaba, benim adım Paul Atkins ve İngiltere'de Brighton'lıyım. 30 yılımı öğretmen, öğretmen eğitmeni ve akademik yönetici olarak geçirdim; Dil okullarında, serbest danışman olarak ve Birleşik Krallık'ta bir kolejde çalıştım.

Birkaç yıl önce, en çok sevdiğim şeyi yaparak, öğreterek dünyayı dolaşmaya karar verdim ve işte buradayım. Benim öğretmenliğim mi? İyi öğretimin, iyi sonuçlarından anlaşılacağına kuvvetle inanıyorum, bu yüzden öğrencilerimin mümkün olduğunca çok şey öğrenmelerini istiyorum.

Nasıl öğrendiğimize hayran kaldım ve bireyler olarak onlar için en iyi olanı bulmak için öğrencilerimle bağlantı kurmaya çalışıyorum. Dilbilgisini seviyorum (kim sevmez ki?), ancak sözlü iletişim dil öğrenmenin kalbinde yer alır. Yani, seviye ne olursa olsun, derslerim bolca konuşma ve akıcılık pratiği ve - umarım - eğlence içerir.

DELTA'ya, birinci sınıf bir Lisansa ve Uygulamalı Dilbilimde Yüksek Lisansa sahibim. İş dışında ben bir gezgin, tüplü dalgıç, okuyucuyum ve doğayı ve kırsalı seviyorum. Günahlarım için memleketim futbol takımı Brighton & Hove Albion'un büyük bir hayranıyım.

Gill PritchettGillian Pritchett: CELTA

Merhaba, ben Gillian. İngiltere'de doğup büyüdüm ama çok seyahat ettim, Fransa ve Almanya'da ve 12 yıl Kanada'da yaşadım.

Yıllar önce ilk ziyaretimden beri bir Malta hayranıyım ve burada uzun zaman geçirmeyi seviyorum. Destekleyici meslektaşlar ve motive olmuş öğrenciler sayesinde Maltalingua için çalışmak gerçek bir keyiftir.

Yüz yüze ve daha yakın zamanlarda çevrimiçi olarak CELTA nitelikli ve çok deneyimli öğretim görevlisiyim. Odak noktam iş İngilizcesi, çünkü uluslararası iş kariyerim, öğrencilerin İngilizcelerini mümkün olduğunca gerçek hayata yakın bağlamlarda kullanmalarına gerçekten yardımcı olabileceğim anlamına geliyor. Uzmanlık alanlarım finans, strateji, pazarlama, müzakereler ve İKY.

Üniversitede Fransızca ve Coğrafya okuduktan sonra muhasebeci olmaya hak kazandım. Ayrıca Avrupa Endüstriyel ilişkiler ve İK alanında yüksek lisansım ve Pazarlama Yönetimi alanında yüksek lisans diplomam var.

Başka ülkeleri keşfetmekten, dil öğrenmekten, okumaktan ve spor yapmaktan, özellikle koşu ve bisiklete binmekten keyif alıyorum. Ve.. Ben nitelikli bir gong uygulayıcısıyım....

Chantelle RossChantelle Ross: TEFL

Merhaba! Ben Chantelle ve Dundee, İskoçya'dan TEFL nitelikli bir öğretmenim.

Malta'ya taşınmak ve Maltalingua'da öğretmenlik yapmak, verebileceğim en iyi karardı. Personel çok cana yakın ve ilgili, daha iyi bir ekip isteyemezdim!

Maltalingua'da okumak için gelen uluslararası öğrencilerden yeni insanlarla tanışmayı ve farklı kültürler hakkında bilgi edinmeyi seviyorum. Öğretmenlik benim tutkum ve Oyunculuk ve Performans Lisansım (Hons) ile her zaman dersleri ilgi çekici, hafif yürekli ve eğlenceli hale getirmenin yollarını buluyorum.

Sınıf ortamında karşılıklı saygı çok önemli olduğu için öğrencilerle iyi bir ilişki kurmayı seviyorum. Amacım öğrencilerimin İngilizce olarak rahat ve güvenli bir şekilde konuşmalarını, yazmalarını ve okumalarını sağlamak olduğu için çok destekleyici bir öğretmenim.

Jo Montebello: CertTESOLJo Montebello

Benim adım Joe Montebello ve Avustralya'daki Cert Tesol'da akredite bir öğretmenim. Genel İngilizce, Dilbilgisi, Konuşma, İş İngilizcesi ve IELTS Hazırlık alanlarında uzmanım.

Eğitim, kişisel gelişim ve dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere yabancı dil olarak İngilizce öğretmeye odaklanan 15 yıllık öğretmenlik deneyimim var.

Amacım, öğrencilerin öğrenmelerinde kendilerini rahat ve kendinden emin hissetmeleri için samimi ve rahat bir sınıf ortamı yaratmaktır.