StudyTravel Star Ödülleri - Avrupa Avrupa Dil Okulu

Maltalingua, prestijli StudyTravel Star Awards - Avrupa Dil Okulu Avrupa'ya aday gösterildiğini duyurmaktan mutluluk duyar. StudyTravel Star Awards, çalışma seyahat acenteleri, dil sağlayıcıları, meslek yüksekokulları, ortaokullar, servis sağlayıcıları ve dernekleri kapsayan birden fazla kategoride kaliteli hizmeti ödüllendirmekle tanınan yıllık hakemli ödül törenidir.

Bu, Maltalingua'nın ST Star Awards tarafından tanındığı ve 2006 yılında prestijli ödül töreninin başlamasından bu yana ST Star Awards - English Language School Europe kategorisinde aday gösterilen ilk ve tek okul olarak tanındığı ilk yıl.

 

 

Avrupa'daki 10.000'den fazla okuldan Maltalingua'nın ortakları ve akranları, Maltalingua İngilizce Okulu'nu Avrupa genelinde sadece 4 diğer okulla kısa listeye alarak son 12 ay içinde olağanüstü hizmetler sunduğunu kabul etti.

Maltalingua, tüm kategorilerde aday gösterilen herkesi tebrik ediyor ve 2021'de ödül töreninin Londra'da gerçekleştirileceği hepinizi kutlamayı dört gözle bekliyor.

Maltalingua School of English ile İngilizcenizi geliştirmek ister misiniz? Kişiselleştirilmiş teklifinizi şimdi almak için buraya tıklayın.

Maltalingua School of English ile ortaklık yapmak ve müşterilerinize olağanüstü hizmetler ve deneyimler sunmak ister misiniz? Şimdi bizimle ortak olun!

ST Star Ödülü finalistlerinin tam listesini görmek için buraya tıklayın.