StudyTravel Star Ödülleri - Avrupa Avrupa Dil Okulu

Maltalingua, iki prestijli StudyTravel Star Awards ödülü için aday gösterildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor:

  • Avrupa'daki İngilizce Dil Okulu
  • 18 yaş altı Junior Kursları

 

StudyTravel Star Awards, yıllık olarak meslektaşlar tarafından oylanan ve eğitim seyahati ajansları, dil sağlayıcıları, mesleki kolejler, liseler, hizmet sağlayıcılar ve dernekleri kapsayan çeşitli kategorilerde kaliteli hizmeti ödüllendirmesiyle ünlüdür.

Bu, Maltalingua'nın üst üste üçüncü yıl ST Star Awards tarafından tanınması ve Malta'daki ilk ve tek okul olması anlamına gelir ki bu prestijli ödül töreni 2006 yılında kurulduğundan beri ST Star Awards - Avrupa'daki İngilizce Dil Okulu ve 18 yaş altı Junior Kursları kategorisinde aday gösterilen tek okuldur.

 

Avrupa genelinde 10.000'den fazla okul arasından, Maltalingua'nın ortakları ve meslektaşları, son 12 ay boyunca mükemmel hizmetler sunması nedeniyle Maltalingua İngilizce Dil Okulu'nu yalnızca 4 diğer okulla birlikte seçti.

"Pazarlama müdürü olarak, büyük bir gururla, dikkat çeken StudyTravel Star Awards için ekibimizin çabalarına hayranlık duyuyorum. Bu ödül bizi olağanüstü deneyimler ve hizmetler sunma konusundaki özverimize yeniden inandırıyor. Finalistler arasında yer almaktan büyük bir onur duyuyoruz ve bizi eğitim sektöründe sınırları zorlamaya ve yeni standartlar belirlemeye teşvik ediyor." - Ashley Kind

 

Maltalingua, tüm kategorilerde aday gösterilen herkesi tebrik eder ve ödül töreninin Londra'da yapılacağı Eylül 2022'de hepinizle birlikte kutlama yapmayı dört gözle bekler.

Maltalingua İngilizce Okulu ile İngilizcenizi geliştirmek ister misiniz? Kişiselleştirilmiş teklifinizi şimdi almak için buraya tıklayın.

Maltalingua İngilizce Okulu ile ortaklık yapmak ve müşterilerinize olağanüstü hizmetler ve deneyimler sunmak ister misiniz? Şimdi bizimle ortak olun!

ST Star Ödülü finalistlerinin tam listesini görmek için buraya tıklayın.