Maltalingua Kadromuz

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Okul Müdürü

Merhaba, benim adım Tania ve ben Maltalingua Okul Müdürüyüm. Maltalingua'ya Şubat 2018'de katıldım ve harika bir deneyim oldu! Ekip inanılmaz derecede arkadaş canlısı ve profesyonel ve öğrenciler çok sevimli.

Mola sırasında kursunuz ve Maltalingua'daki deneyiminizle ilgili sorularınızı yanıtlamak için beni resepsiyonda bulabilirsiniz. Ben Portekizliyim, ancak Portekiz, İngiltere, Malta ve Mozambik gibi farklı ülkelerde yaşadım ve İngilizce, Portekizce ve İspanyolca konuşabiliyorum. 10 yıldır Eğitim sektöründe çalışıyorum ve hem öğretim hem de akademik yönetim konusunda deneyimim var.

İşimden gerçekten zevk alıyorum ve "Yapmayı sevdiğin bir şey bul ve hayatında bir gün bile çalışmak zorunda kalmayacaksın" sloganıyla yaşıyorum. Sizinle burada Maltalingua'da buluşmayı dört gözle bekliyorum!

 

Katie RyanKatie Ryan
Araştırma Müdür Yardımcısı

Herkese merhaba! Benim adım Katie ve Maltalingua'da Eğitim Müdür Yardımcısıyım. Mayıs 2018'de bu okulda öğretmenliğe başladım ve o zamandan beri her dakikadan keyif aldım.

Yıllar önce Malta'ya taşındım ve İrlanda'da üniversite için ayrılmama rağmen, her zaman bu güzel adaya dönüş yolunu bulmuş gibiyim. Öğretmiyorsam, okuldaki öğrencileri tanımaktan zevk alıyorum.

Çok çeşitli milletlere sahibiz, bu yüzden birbirimizden bir şeyler öğrenmek her zaman ilginçtir. Öğretmenlik benim için bir iş değil. Çok zevk aldığım bir iş bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum ve bunun sebebi burada çalıştığımız ekip ve öğrenciler.

Seni burada Maltalingua'da tanımak için sabırsızlanıyorum!

  

JulianJulian Micallef
Operasyon Sorumlusu

Merhaba, benim adım Julian Micallef ve Maltalingua Dil Okulu'nda Operasyon Yöneticisiyim. Okuldaki ana rolüm öğrencilerimizin refahıdır, bu da demek oluyor ki benim işim size elimden geldiğince cevap vermek ve yardımcı olmak için orada olmaktır. Sorumluluklarım arasında yetişkin öğrencilerimiz için boş zaman programı yürütmek ve öğrenci dairelerimizi yönetmek yer alıyor.

Ben Maltalıyım ve bu küçük adayı seviyorum. Maltalı olmak bana ister tarihi yerler, ister Gozo'ya günübirlik geziler veya adadaki en iyi partiler olsun öğrencilerimize ne sunacağımı bilme avantajı sağlıyor!

Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldum ve son yedi yılda turizmde ve diğer çeşitli dil okullarında çalışırken paha biçilmez bir deneyim kazandım.

Ben çok aktif bir insanım ve her zaman hareket halindeyim, bu da iş kolumda bana yardımcı oluyor. Sporu ve formda kalmayı seviyorum. Çapraz kaldırma alıştırması yapıyorum ve herhangi bir sporda kendinizi zorlamanın sadece sizin için değil, hayata karşı güçlü bir öz disiplin tutumu sürdürmek için faydalı olduğunu görüyorum.


Bernice BartoloBernice Bartolo
Genç Program Yöneticisi

Benim adım Bernice ve burada Maltalingua'da Junior Program Yöneticisiyim.

Ben arkadaş canlısı ve giden bir insanım. Malta'nın sunduğu birçok güzel noktada kendime meydan okumayı, yeni sporlar ve hobileri denemeyi ve öğrenmeyi, arkadaşlar ve ailemle rahatlamayı seviyorum.

Geçmişim misafirperverlik ve uzun yıllardır çocuklar ve gençlerle çalışıyorum.

Maltalingua okulunda kendimi ifade etmek, öğrencilere günlük ihtiyaçlarında yardımcı olmak ve kaldıkları süre boyunca heyecan verici ve güzel bir deneyim yaşamalarını sağlamak için mükemmel ortamı buldum. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum!