Maltalingua Kadromuz

Susanne Whalley - School PrincipalSusanne Whalley
Okul

Merhaba, benim adım Susanne ve ben Maltalingua’nın okul müdürüyüm. 2015 yılından beri Maltalingua ile çalışıyorumama şimdiden söyleyebilirm ki Maltatingua adanın diğer okullarından farklı. Aslen İngiltere’den geliyorumve bankacılık alanında kariyer sahibiyim.Ben güneşli bir yere taşınmaya ve hayatımı tamamen değiştirmeye karar verdim. 2001 yılında Malta'ya taşındımve EFL alanında çalışmaya başladım vebu alan benim tutkum oldu.

Serbestzamanlarımda yürüyüş yapmayı,seyahat etmeyi ve müzik dinlemeyi severim.

Maltalingua'dasizleri görmek için sabırsızlanıyorum.

 

JulianJulian Micallef
Öğrenci Destek Görevlisi

Merhaba, benim adım Julian Micallef ve ben Maltalingua Dil Okulu'nda Öğrenci Destek Görevlisi olarak çalışıyorum. Okuldaki ana rolüm öğrencilerimizin refahını sağlamak yani görevim sizlere gerekli cevapları sağlamak ve elimden geldiğince size yardımcı olmak. Sorumluluklarım arasında yetişkin öğrenciler için eğlence programı yürütmek ve öğrenci daireler yönetmek bulunur.

Ben Maltalıyım ve bu küçük adayı çok seviyorum. Maltalı olmanın en büyük avantajı öğrencilerimize en iyi günlük gezileri ve partileri kolayca sunabilmem!

Ben Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldum ve son yedi yılda turizm sektöründe ve diğer çeşitli dil okullarında çalışarak önemli deneyimler kazandım.

Ben çok aktif bir insanım ve bu işimde bana çok yardımcı oluyor. Sporu çok seviyorum. Ben çapraz kaldırma alanında antrenman yapıyorum ve inanıyorum ki herhangi bir spor alanında kendinizi zorlmanız öz-disiplininiz için çok yararlı bir şey. 

  

EvelynEvelyn Kostner
Baş Tescil Memuru

Merhaba, benim adım Evelyn ve ben  iki yıldan fazla süredir Maltalingua’da öğrenci baş tescil memuru olarak çalışıyorum. Ben Avusturya sınırına yakın İtalya'nın kuzey kesiminden geliyorum. İki dilli bir ortamda büyümek kariyerim için büyük bir avantaj olmuştur. İtalya'da ve Dublin’de yaşadım ve çalıştım şimdi de Malta'dayım.

Çoğunlukla otel sektöründe olmak üzere yaklaşık 15 yıldır turizm sektöründe çalışıyorum. Her zaman yazışmaları yürütme ve öğrencilerimizin rezervasyonlarını yapmaktan keyif duyuyorum. Okulumuzun bir çok milletten oluşan sicak ve aile atmosferini çok seviyorum. Malta’nın sunacak çok fazla şeyi olmasını çok seviyorum: muhteşem plajlar, hafif hava ve tarihi mekanlar.

Yüzmeyi, bisiklete binmeyi ve sosyalleşmeyi severim, ayrıca seyahat ve farklı kültürlere karşı özel bir tutkum var. Sizleri gülücükle karşılamak için sabırsızlanıyorum :)