Maltalingua Kadromuz

Tania AssuncaoTania Assuncao
Okul Müdürü

Merhaba, benim adım Tania ve Maltalingua'da Okul Müdürüyüm. Maltalingua'ya Şubat 2018'de katıldım ve harika bir deneyim oldu! Ekip inanılmaz derecede arkadaş canlısı ve profesyonel, öğrenciler de çok sevimli.

Kursunuz ve Maltalingua'daki deneyiminizle ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamak için beni teneffüslerde resepsiyonda bulabilirsiniz. Portekizliyim, ancak Portekiz, İngiltere, Malta ve Mozambik gibi farklı ülkelerde yaşadım ve İngilizce, Portekizce ve İspanyolca konuşabiliyorum. Eğitim sektöründe 15 yıldır çalışıyorum ve hem öğretim hem de akademik yönetim konusunda deneyimim var.

İşimden gerçekten keyif alıyorum ve 'Yapmayı sevdiğiniz bir şey bulun ve hayatınızda bir gün bile çalışmak zorunda kalmayın' sloganıyla yaşıyorum. Maltalingua'da sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum!

 

Tania AssuncaoKirstie Attard
Eğitim Müdür Yardımcısı - Romantik ve Viktorya Dönemi Edebiyat Çalışmaları Yüksek Lisansı, BA (Hons) İngilizce, TEFL

Herkese merhaba! Benim adım Kirstie ve Maltalingua'da Eğitim Müdür Yardımcısıyım :) 

2015'ten beri Maltalingua'da çalışıyorum ve burayı çok seviyorum. Hem personel hem de öğrenciler okulu çalışmak ve öğrenmek için harika bir yer haline getiriyor. Farklı kültürlerden yeni insanlarla tanışmayı ve her yaştan insana öğretmeyi seviyorum. Bu deneyimi öğrenciler için eğlenceli ve ilginç bir hale getirmeyi amaçlıyorum ve öğrencilerin sahip olabileceği her türlü soruyu yanıtlamaya ve yardım etmeye her zaman hazırım. Öğretirken, derslerimi olabildiğince eğlenceli ve ilginç hale getirmeyi hedefliyorum ve öğrencilerin gelişebileceği rahat bir ortam sağlamaya çalışıyorum.

İngilizce benim tutkum ve bunu kanıtlamak için Romantik ve Viktorya Dönemi İngiliz Edebiyatı Çalışmaları alanında yüksek lisans yaptım. Okumayı seviyorum ve her zaman elimde bir kitapla bulunabilirim. Ayrıca 'Penelope Read' takma adımla iki fantastik romanı kendi kendime yayınladım. Müziği, tiyatroyu ve geldiğim bu güzel adayı takdir etmeyi seviyorum.

 

JulianJulian Micallef
Operasyon Müdürü

Merhaba, benim adım Julian Micallef ve Maltalingua Dil Okulu'nda Operasyon Müdürüyüm. Okuldaki ana rolüm öğrencilerimizin refahıdır, bu da işimin size elimden geldiğince cevap vermek ve yardımcı olmak olduğu anlamına gelir. Sorumluluklarım arasında yetişkin öğrencilerimiz için boş zaman programını yürütmek ve öğrenci dairelerimizi yönetmek yer alıyor.

Ben Maltalı'yım ve bu küçük adayı seviyorum. Maltalı olmak bana, tarihi yerler, Gozo'ya günübirlik geziler veya adadaki en iyi partiler olsun, öğrencilerimize ne sunacağımı bilme avantajı sağlıyor!

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldum ve geçtiğimiz yedi yıl boyunca turizm ve diğer çeşitli dil okullarında çalışarak çok değerli deneyimler kazandım.

Çok aktif bir insanım ve her zaman hareket halindeyim, bu da işimde bana yardımcı oluyor. Spor yapmayı ve formda kalmayı seviyorum. Çapraz kaldırma yapıyorum ve herhangi bir sporda kendinizi zorlamanın sadece sizin için iyi olmadığını, aynı zamanda hayata karşı güçlü bir öz disiplin tutumunu sürdürmede faydalı olduğunu düşünüyorum.

 

AniaAnia Zachara Yorulmaz
Baş Kayıt Memuru

Merhaba! Benim adım Ania ve Maltalingua İngilizce Okulu'nda Baş Kayıt Görevlisiyim. Ekibimle birlikte Maltalingua'da eğitim almak isteyen tüm öğrencilerin kayıt sürecini yönetiyorum. Harika okulumuzda eğitim almakla ilgileniyorsanız normalde konuşacağınız ilk kişi benim ve yardım etmek için sabırsızlanıyorum!

Kendim ve ekibim arasında 10'dan fazla farklı dil konuşabiliyoruz, size yardımcı olmak ve Maltalingua'da geçirdiğiniz süre öncesinde, sırasında veya sonrasında aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamak için her zaman buradayız!

Aslen Polonyalıyım ama 2019'da Malta'yı yeni evim yaptım. Ondan önce Padua Üniversitesi'nde İletişim bölümünü tamamlarken İtalya'da au pair olarak çalışıyordum.

Boş zamanlarımda formda kalmak için koşmayı seviyorum ve dışarıda yemek yemeyi seviyorum! Neyse ki, Malta'da aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika restoran var!