Maltalingua Kadromuz

Susanne Whalley - School PrincipalSusanne Whalley
Okul

Merhaba, benim adım Susanne ve ben Maltalingua’nın okul müdürüyüm. 2015 yılından beri Maltalingua ile çalışıyorumama şimdiden söyleyebilirm ki Maltatingua adanın diğer okullarından farklı. Aslen İngiltere’den geliyorumve bankacılık alanında kariyer sahibiyim.Ben güneşli bir yere taşınmaya ve hayatımı tamamen değiştirmeye karar verdim. 2001 yılında Malta'ya taşındımve EFL alanında çalışmaya başladım vebu alan benim tutkum oldu.

Serbestzamanlarımda yürüyüş yapmayı,seyahat etmeyi ve müzik dinlemeyi severim.

Maltalingua'dasizleri görmek için sabırsızlanıyorum.

 

Katrin Risiott - Director of StudiesKatrin Risiott
AkademikDirektör

BenimadımKatrin, vebenMaltalingua’nınmuhteşemtakımınınbirparçasıyım. Maltalingua’da Akademik Direktör olarak çalışıyorum ve Nisan 2012'den, Maltalingua kapılarını açtığından beri, burada çalışmaktayım. Hatta buradaki ilk öğretmen olduğumu söyleyebilirim. Kendim Maltalıyım ve 2008 yılından bu yana yabancı öğrencilere İngilizce öğretiyorum. Ben her zaman İngilizce’ye hayrandım ve bana dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle bu güzel dili paylaşmaktan daha mutluluk veren bir şey yok.

Öğretmenliğe yaz işi olarak başladım ve fark ettim ki öğretmenlik benim devam etmek istediğim bir meslekti.İngilizce Öğretmenliği tutkum oldu ve 2009 yılında Cambridge ESOL CELTA öğretmeni olmaya hak kazandım. 2015 yılında Trinity DIP TESOL yeterliliğini tamamladım ve sonunda Akademik Direktörlüğüne terfi edildim.

Çok girişken bir insanım ve yabanci dilleri (şimdi de İspanyolca öğreniyorum), kültür ve sanatı çok severim. Hobilerim arasında dans (özellikle salsa ve bachata), şarkı ve seyehat bulunmakta.

 

 

Mina Perschel - Operation ManagerMina Perschel
Operasyon Müdürü

Herkese merhaba! Benim adım Mina ve ben Maltalingua Operasyon Müdürüyüm. Dört yıl önce İngiliz ve Amerikan Çalışmaları Tezli Yüksek Lisans Programını tamamladım. Mezun olduğumdan beri farklı ülkelerde yaşayıyorum. Eğitimim sırasında farklı kültürleri, dilleri ve seyahate olan tutkumu keşfettim. Almanya’da, İtalya’da, ABD’de, İngiltere’de ve Avustralya'da yaşadım ve şimdi Malta'da yaşıyorum. ABD'de doğdum ama ailem Alman olduğu için iki dille büyüdüm.

Sizi dinlemek için bir kulağım her zaman açık olacak ve aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu cevaplamak veya sorunu çözmek için yardımcı olacağım. Bana her zaman rahatça gelebilirsiniz. Benimle konuşmak için lütfen tereddüt etmeyin. Genellikle ilk gününüzde benimle tanışacaksınız; çünkü ilk gününüzde yeni öğrencilerimiz için hoş geldiniz sunumu yapıyor olacağım.

Hobilerim yüzmek, yoga yapmak, yürüyüş yapmak ve yeni yerleri keşfetmek, okumak, dans etmek, resim yapmak ve arkadaşlarımla buluşmak.

Yakında okulumuzda sizleri karşılamak için bekliyor olacağım. 

 

 

JulianJulian Micallef
Öğrenci Destek Görevlisi

Merhaba, benim adım Julian Micallef ve ben Maltalingua Dil Okulu'nda Öğrenci Destek Görevlisi olarak çalışıyorum. Okuldaki ana rolüm öğrencilerimizin refahını sağlamak yani görevim sizlere gerekli cevapları sağlamak ve elimden geldiğince size yardımcı olmak. Sorumluluklarım arasında yetişkin öğrenciler için eğlence programı yürütmek ve öğrenci daireler yönetmek bulunur.

Ben Maltalıyım ve bu küçük adayı çok seviyorum. Maltalı olmanın en büyük avantajı öğrencilerimize en iyi günlük gezileri ve partileri kolayca sunabilmem!

Ben Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldum ve son yedi yılda turizm sektöründe ve diğer çeşitli dil okullarında çalışarak önemli deneyimler kazandım.

Ben çok aktif bir insanım ve bu işimde bana çok yardımcı oluyor. Sporu çok seviyorum. Ben çapraz kaldırma alanında antrenman yapıyorum ve inanıyorum ki herhangi bir spor alanında kendinizi zorlmanız öz-disiplininiz için çok yararlı bir şey. 

 

 

EvelynEvelyn Kostner
Baş Tescil Memuru

Merhaba, benim adım Evelyn ve ben  iki yıldan fazla süredir Maltalingua’da öğrenci baş tescil memuru olarak çalışıyorum. Ben Avusturya sınırına yakın İtalya'nın kuzey kesiminden geliyorum. İki dilli bir ortamda büyümek kariyerim için büyük bir avantaj olmuştur. İtalya'da ve Dublin’de yaşadım ve çalıştım şimdi de Malta'dayım.

Çoğunlukla otel sektöründe olmak üzere yaklaşık 15 yıldır turizm sektöründe çalışıyorum. Her zaman yazışmaları yürütme ve öğrencilerimizin rezervasyonlarını yapmaktan keyif duyuyorum. Okulumuzun bir çok milletten oluşan sicak ve aile atmosferini çok seviyorum. Malta’nın sunacak çok fazla şeyi olmasını çok seviyorum: muhteşem plajlar, hafif hava ve tarihi mekanlar.

Yüzmeyi, bisiklete binmeyi ve sosyalleşmeyi severim, ayrıca seyahat ve farklı kültürlere karşı özel bir tutkum var. Sizleri gülücükle karşılamak için sabırsızlanıyorum :)

 

 

AudreyAudrey Predessac
Kayıt Memuru

Herkese merhaba, benim adım Audrey ve ben Le Mans araba yarışı ile ünlü olan Fransa'nın Sarthe bölgesinden geliyorum. 2015 yılından bu yana Maltalingua için bir öğrenci Kayıt Memuru olarak çalışıyorum.

Yabancı Diller ve Medeniyetler bölümünden mezun oldum ve İletişim ve PR konusunda yüksek lisansım var. Bakış açıları ve bilgilerini genişletmek için pazarlama, yönetim ve birkaç isim İK gibi farklı konularda düzenli olarak konferanslara ve eğitim kurslara katılıyorum.

Özellikle İspanyolca ve Fransızca konuşabilen öğrencilerle iletişim kurmayı çok seviyorum böylelikle onları rahat hissettiriyor, ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyorum.Boş zamanlarımı adada dans ederek ve etkinlikler düzenleyerek geçiriyorum . Dalış yapmayı ve yelkenciliği çok seviyorum.