Özel İngilizce Kursu

Katılımcıların özel istekleri ama kişisel amaçları doğrultusunda, oldukça etkili bir programdır. Müfredat, tamamiyle öğrencinin ihtiyaçları doğrultusundaki dil becerilerinden oluşmaktadır.

Bu programın en büyük avantajı, öğretmenlerimizin öğrencilerin güçlü ve zayıf yanlarıyla ilgilenme şansı bulmalarıdır. Genel İngilizcenin bütün konularından mesleki İngilizce ya da uzmanlık konuları olan hukuk, tıbbi, pazarlama vb. konularını kapsamaktadır.

Aynı zamanda öğrencilerimiz bizi buraya geliş amaçları konusunda bilgilendirirlerse konuları o doğrultuda da işleyebiliriz. Örneğin, hazırlanmakta olduğunuz seminer ya da toplantınız varsa bizi bu konuda bilgilendirirseniz geldiğiniz zaman öğretmenimiz siz gelmeden önce bu konuda hazırlık yapmış olacaktır.

Normal olarak kurslar, haftada 20 ya da 30 dersten oluşmaktadır ancak buna alternatif olarak günde 1-2 ders grup eğitimi ile tamamlayabilirler, haftada 40 saat özel ders ile süper yoğunlaştırılmış programı da seçebilirler.

Özel ders öğretmenlerimiz aynı zamanda küçük ve büyük gruplara da eğitim vermektedir. Özel öğretim programının ayarlanmasının sebebi öğrencilerin aktif olarak öğretime dahil edilmesidir.