Club +30 Standart İngilizce Kursu

Club +30 Standart İngilizce kursu, genel İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek ve İngilizce dilini kapsamlı bir şekilde anlamak için tasarlanmıştır. Bu kurs, İngilizcelerini geliştirmek için günlerinin yarısını ayırmayı amaçlayan ve 30 yaş ve üstü diğer öğrencilerle birlikte bir grupta olmayı tercih eden katılımcılar için en uygun seçenektir. Ortalama yaşın daha yüksek olduğu bir grupta olmak, benzer yaşama sahip başkalarıyla yaşa uygunluğu daha fazla olan konuları tartışabileceğiniz anlamına gelir.

Kurs üç düzeyde verilmektedir; İlköğretim (A1-A2), Orta seviye (B1-B1 +) ve Gelişmiş (B2-C1) ve her Pazartesi başlar. Müfredat, İngilizce dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini kapsar ve ayrıca gramer, kelime bilgisi ve telaffuz geliştirmeyi amaçlar. Temel hedef akıcılığı ve iletişimi geliştirmek ve öğretmenler her derste İngilizce pratiği yapma imkanı sağlıyor. Sabit bir zaman sınırı olmadığından, öğrenciler bu kursa istedikleri süre boyunca katılabilirler.

Bu ders için ön test çevrimiçi testimiz üzerinden yapılır. Okul, çalışma ilerlemenizi düzenli olarak izler ve seviyeniz arttıkça sınıflarınızı değiştirir.

Öğrenmelerini daha kısa sürede en üst düzeye çıkarmak isteyenler için, Club +30 Yoğun ‘Crash’ kursuna kaydolmanız önerilir.

Ek özel dersler:

Özel dersler de tüm grup kurslarıyla birleştirilebilir. Öğrenciler günde 1-2 ekstra özel derse kaydolabilir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Öğretmeninizle yapılan özel dersler, grup dersleri için harika bir tamamlayıcıdır.