Maltalingua'nın 10. Yıldönümü - Bizimle Kutlayın

Maltalingua, 2021'de 10. yılını kutluyor ve bizimle birlikte kutlamanızı istiyoruz. Tüm yıl boyunca!

10 yıl güneş altında İngilizce öğrenme, 10 yıllık yeni öğrencileri karşılama, 10 yıllık arkadaşlıklar, 10 yıllık macera, 10 yıllık topluluk, 10 yıllık ilerleme, 10 yıllık neşeli anılar, 10 yıllık sıkı çalışma ve çoğu en önemlisi 10 yıllık eğlence.

Maltalingua School of English 2011'de kurulduğundan bu yana, dünya çapında 100'den fazla ülkeden her yaştan 16.000'den fazla öğrenciye İngilizce öğrettik.

Teşekkür etmek istiyoruz Web sitemizi ziyaret ettiğiniz, içeriğimizi izlediğiniz, okulumuzda çalıştığınız, faaliyetlerimize katıldığınız ve Maltalingua'nın artık ünlü olduğu muhteşem atmosferi yarattığınız için teşekkür ederiz.

 

 


Son on yıl inanılmaz bir yolculuk oldu. Ekip büyüdü, tesislerimiz büyüdü ve çatı katındaki yüzme havuzumuz bir o kadar popüler. 2014 yılında okul, EAQUALS tarafından uluslararası olarak akredite edildi ve etkileyici bir 8 mükemmellik puanı elde etti. 2018'de bu, 12 üzerinden 11 mükemmellik puanına yükseldi ve Maltalingua'yı dünyanın en yüksek akredite EAQUALS okullarından biri haline getirdi.

Maltalingua, Malta'daki en iyi dil okulu olarak tanınan birçok mükemmellik sertifikasına sahiptir ve şu anda ST STAR Award 2020 - Language School Europe'a aday gösterilmektedir. Bu ödül için sadece 5 İngilizce dil okulu değerlendirildi ve seçildiğimiz için kendimizi alçakgönüllü ve onurlu hissediyoruz.

10. yıl dönümümüzü kutlamak için, Aralık 2020 ayının sonuna kadar yerinizi ayırırsanız, herkese tüm grup İngilizce kurslarımızda% 10 indirim sunmak istiyoruz. Soğuktan kaçmayı ve biraz kış güneşi almayı seçin ya da yükseklik için rezervasyon yapın 2021 yazında, indiriminiz yılın herhangi bir zamanı için geçerlidir!