Club +30 Yoğun İngilizce Kursu

Kulüp +30 Yoğun İngilizce 'Crash' kursu öğrencilere mümkün olan en kısa sürede İngilizce seviyelerini geliştirme fırsatı sunmak için tasarlanmıştır. Elbette gerekli olduğu sürece alınabilir.

Yoğun İngilizce kursu 30 yaş ve üstü tüm yetişkinler için uygundur.

Kulübümüz +30 Yoğun İngilizce kursumuz haftada 30 ders içermektedir. Kurs üç düzeyde verilmektedir; İlköğretim (A1-A2), Orta seviye (B1-B1 +) ve Gelişmiş (B2-C1) ve her Pazartesi başlar. Müfredat, İngilizce dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini kapsar ve aynı zamanda gramer, kelime bilgisi ve telaffuz geliştirmeyi amaçlar. Temel hedef akıcılığı ve iletişimi geliştirmek ve öğretmenler her derste İngilizce pratiği yapma imkanı sağlıyor. Öğrenciler bu kursa istedikleri süre katılabilirler.

  • Günde 4 ders, İngilizce iletişim becerilerinin geliştirilmesinin tüm yönlerini kapsar ve dinleme ve okuma görevlerini, konuşma ve yazma etkinliklerinin yanı sıra temel gramer, telaffuz ve kelime dağarcığını genişletmeyi içerir;
  • Günde 2 ek ders daha fazla akıcılık ve iletişim geliştirme fırsatı sunar.

Bu ders için ön test çevrimiçi testimiz üzerinden yapılır. Okul, çalışma ilerlemenizi düzenli olarak izler ve seviyeniz arttıkça sınıflarınızı değiştirir.

Ek özel dersler

Özel ders, tüm grup kurslarıyla da birleştirilebilir. Öğrenciler günde 1-2 ekstra özel derse kaydolabilir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. İlave zaman ayırmaya istekli iseniz, özel dersler grup eğitimini büyük ölçüde tamamlayabilir.