Covid-19 Ek Koşullar

Aşağıdaki koşullar Genel Hüküm ve Koşullarımızı tamamlayıcı niteliktedir ve okulumuza yerel yetkililer tarafından geçici olarak kapatma talimatı verilmesi veya bölgesel bir COVID-19 salgınının seyahati engellemesi veya kısıtlaması durumunda geçerlidir.

Mümkün olduğunda, Genel Hüküm ve Koşullarda belirtilen iptal ücretlerini azaltmak için ortaklarımız ve üçüncü taraf sağlayıcılarla birlikte çalışacağız.

VARIŞTAN ÖNCE

Covid kısıtlamaları nedeniyle seyahat edemiyorsanız:

Öğrenim ücreti

Değiştirilen, ertelenen veya iptal edilen öğrenim ücreti alınmaz.

Konaklama

Değiştirilen, ertelenen veya iptal edilen konaklamalar için ücret alınmaz.

Ertelemenizi rica ederiz!


VARIŞ SONRASI (Kurum İçi Öğrenciler)

Öğrenim ücreti

Öğrenciler, aşağıdaki seçeneklerden biri veya birkaçı ile derslerini çevrimiçi alma seçeneğine sahip olacaklardır: i) sanal çevrimiçi grup dersleri ii) bireysel özel dersler iii) uzaktan grup çalışması ve iv) kendi kendine çalışma.

VEYA

Öğrenciler, aynı kurs ve konaklama (müsaitlik durumuna bağlı) için aynı değerde kullanılacak tam, kullanılmamış haftalar için bir Kredi Kuponu ile kredilendirilecektir - yüksek sezon fiyatları geçerli olacaktır.

Konaklama

Ev sahibi aile: Öğrencilere, en az bir hafta önceden iptal bildirimi ile eksiksiz, kullanılmayan haftalar için bir Kredi Kuponu verilecektir. Erteleme için ücret alınmaz.

Yetişkinlere Özel Konaklama: Öğrencilere, en az bir hafta önceden iptal bildirimi ile birlikte, kullanılmayan tüm haftalar için bir Kredi Kuponu verilecektir. Erteleme için ücret alınmaz.

JUNIOR Residence (Bella Vista Hotel): Öğrencilere, en az bir hafta önceden iptal bildirimi ile birlikte, kullanılmayan tüm haftalar için bir Kredi Kuponu kuponu verilecektir. Erteleme için ücret alınmaz.

Belirli konaklama seçenekleri, yani Oteller, alternatif iptal ücretlerine tabi olabilir. Genel Hüküm ve Koşullara bakın ve Maltalingua temsilcinizle iletişime geçin.

Kaldıkları süre boyunca tecrit/karantina almak zorunda kalan öğrenciler

Herhangi bir nedenle bir öğrencinin yerel sağlık yetkilileri tarafından kendi kendini tecrit etmesi veya karantinaya alması emredilirse, aşağıdakiler geçerlidir:

Öğrenciler, yüz yüze eğitime geri dönene kadar çevrimiçi eğitim alacaklardır. Öğrencilerden yerel kendi kendine izolasyon/karantina politikalarını izleyebilmelerini sağlamak için alternatif konaklama yerlerine geçmeleri istenebilir ve/veya talimat verilebilir; bu, orijinal konaklama rezervasyonunun (maliyet) üzerinde ek maliyetlere neden olabilir. Bu masraflar katılımcılar tarafından masrafları kendilerine ait olmak üzere karşılanmalıdır. Bir öğrencinin orijinal konaklama paketinin bir kısmını kaybetmesi durumunda geri ödeme veya kredi yoktur. Bir öğrencinin kursunu tamamladıktan sonra bir süre bağımsız olarak konaklaması gerekiyorsa, masrafları öğrencinin kendisine ait olmak üzere ek bir konaklama rezervasyonu gerekecektir. Ek maliyetler ortaya çıkabilir, örn. yemekler, özel testler, transferler. Öğrenciler, yerel sağlık yetkilileri izin verir vermez orijinal konaklama rezervasyonlarına geri dönebilirler.

Kredi Kuponları

Kredi Kuponu kullanıldıktan sonra herhangi bir geri ödeme veya kredi teklif edilmez. Kredi Kuponları yalnızca kardeşler ve ebeveynler dahil olmak üzere birinci dereceden aile üyelerine devredilebilir ve para iadesi yapılamaz veya nakde çevrilemez.