2021 yılında Malta'da İngilizce okuyan İngilizce Öğrencileri için 300 € 'ya varan Kuponlar

Maltalingua School of English'de 1 Haziran'dan itibaren 15 gece veya daha uzun süre eğitim almayı seçen öğrenciler, toplamda 30 geceye kadar olmak üzere gecelik 10 € 'luk bir kupon alacaklar.

Tüm uygun öğrenciler, kuponlarını hemen Malta ve Gozo çevresindeki tüm katılımcı restoran ve mağazalarda harcayabilir. Kuponlar, yeniden açılış tarihimize denk gelecek şekilde 1 Haziran 2021'den itibaren herkese verilecek ve öğrencilerin buradaki ilk günlerinden itibaren kuponlarına erişebilmeleri sağlanacaktır.

 

Kupon Programı Nasıl Çalışır?

  • Programın, ilk gelene ilk hizmet esasına göre tahsis edilecek 1 milyon Euro'luk bir bütçesi var. MTA, programa aşırı abone olduğunda okullara e-posta yoluyla bilgi verecektir.
  • Kuponlar, Malta'da SADECE en az 15 gece, en fazla 30 gece kalan öğrenciler için mevcuttur. Öğrenciler gecelik 10 € 'luk bir kupon alacaklardır. Örneğin. On beş gece -> On beş € 10 kupon = 150 €.
  • Kuponları 13 yaşından büyük herkes alabilir.
  • Kuponlar yalnızca 1 Haziran'dan itibaren Malta'ya gelen öğrenciler için geçerlidir.
  • Kuponlar yalnızca 7 Mayıs'tan itibaren rezervasyon yaptıran öğrenciler için geçerlidir. 1 Haziran'da gelen ancak 7 Mayıs'tan önce rezervasyon yaptıran bir öğrenci program için uygun olmayacaktır.
  • Malta'da 15 gece veya daha fazla kaldığınız sürece kurs sadece 1 hafta için rezerve edilebilir.

Kuponlar nerede kullanılabilir?

  • Kuponlar DOĞRUDAN MALTALINGUA'DA KULLANILABİLİR, örneğin kursunuzu, ekstra özel derslerinizi, aktivitelerinizi, öğle yemeklerinizi, ders kitaplarınızı, konaklamanızı vs.
  • Kuponlar mallar ve hizmetler için kullanılabilir - öğrencinin gelişinde sağlayıcıların bir listesi verilecektir.

Maltalingua, bu yıl 10. yılını kutlamaktan gurur duyuyor ve 2021 yılı boyunca bazı harika indirimler, fırsatlar ve paketler sunmanın yanı sıra, şimdi öğrencilerimize Malta'da kalışlarını daha da iyileştirmek için 300 € 'ya kadar kuponlar sağlayabiliyor. Daha. Kuponlarınızı almaya hak kazanmanızı sağlayan 15 gece ve üzeri 2021 paketlerimizi keşfedin.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bugün iletişime geçin.


Bilgiler 14 Mayıs 2021 tarihinden itibaren güncellendi ve geçerli