Dil Kursu ve Konaklama Bilgileri

Dil Kursu Bilgisi

Standart İngilizce

Yarı zamanlı olarak İngilizce öğrenmeyi birleştirmek isteyen katılımcılar için idealdir. Diğer faaliyetlerle temel. Bu seçenek uzun süreli bir program veya tatilde olan İngilizce'yi iyileştirmek isteyenler için uygundur.

Yoğun İngilizce

En kısa sürede en iyi sonucu elde etmek isteyen katılımcılar için özellikle uygundur. Olası zaman. Bu uzun süredir okula katılamayanlar için özellikle önerilir.

Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce dillerini geliştirmek isteyenler için özel veya genel amaçlı. Küçük veya kapalı grup sınıfları mevcuttur yıl boyunca.

IELTS hazırlığı

Bu sınav hazırlık kursu, uluslararası alanda tanınan akademik IELTS sınavına girer ve dünya çapındaki meslek kuruluşları ve üniversiteler tarafından kabul edilir. Öğrencilerin en az Orta Düzey (B1) seviyesinde olması gerekir.

Ek özel dersler

Bu ek koçluk, grup dersleriyle birleştirilebilir ve öğrencilerin İngilizce dilinin belirli alanlarını daha ayrıntılı olarak bir öğretmenle özel çevreleyen.

 

Konaklama Bilgisi

Maltalingua Apart Daireler

Bitmiş ve çok yüksek bir standarda sahip; klima / ısıtma, tv, ücretsiz Wi-Fi, çamaşır makinesi ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Iki veya tek kişilik bir oda arasında seçim yapın. Arkadaş edinmek ve İngilizce pratik yapmak için harika bir seçenek.

Misafir aile

Onaylı ve lisanslı Misafiri Ailelerimizden biriyle kalın. Her akşam yemeğinizde İngilizce egitirken Malta hayatını yaşayın. Samimi ve hoş bir atmosfer için seçilen - ortak veya tek kişilik bir oda arasından seçim yapın (sınırlı sayıda üstün tek kişilik oda da mevcuttur). Kahvaltı ve akşam yemeği fiyata dahildir.

Oteller

Her zevke ve bütçeye uygun çeşitli konaklama seçenekleri ile 3 * 4 * ve 5 * oteller çeşitli sunulmaktadır.