Aile İngilizcesi Dil Programı

Best Language School in Malta 2018

Malta, her yaştan aile ve aile İngilizcesi programımız için mükemmel bir seçimdir. Sizin ve ailenizin ihtiyaç ve gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanan eğlenceli, ilgi çekici ve etkileşimli aile İngilizce kurslarımız, bir sonraki aile tatiliniz için mükemmeldir.

Maltalingua, rahat ve kusursuz bir deneyim için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir. Bir İngilizce kursu, konaklama, aktivite programı ve/veya havaalanı transferi seçin. Bir aile olarak, tüm bu hizmetlerden faydalanabilir veya size uygun olanı seçip seçebilirsiniz.

St Julians'da düzenlenen, tüm gençlere ek okulumuz ek binasında eğitim verilecektir ve ebeveynler ana okulumuzda yetişkin kurslarımıza katılmaya davetlidir. İki merkez birbirine 5 dakikadan daha az yürüme mesafesindedir ve bu nedenle aileler derslerden sonra kolayca buluşabilir ve boş zamanlarını birlikte geçirebilirler.

Aile programının fiyatına genellikle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri düzenlenen üç öğleden sonra etkinlikleri dahildir. Bu, gençlerin İngilizcelerini geliştirmeye devam etmeleri, dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmeleri ve güzel Malta adasını güvenli bir ortamda güvenli bir ortamda tanımaları için mükemmel bir fırsattır. Malta'yı keşfedin ya da sadece öğleden sonraları rahatlayın. Ebeveynler, çocukları için bu tamamlayıcı faaliyetlerden vazgeçmeyi seçebilirler. Merkezi konumumuz ayrıca ailelerin adaları kendi başlarına keşfetmeleri için mükemmel bir başlangıç ​​noktası sunar.

Ekibimiz yerel bir otelde veya İngilizce konuşan bir aile yanında konaklama bulma konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır ve sizi ve sevdiklerinizi Malta ve Maltalingua'da ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.