Language School, St Julians
Maltalingua English School
Valletta, Malta
Malta

İngilizce dil Kursları

Aşağıdaki İngilizce dil kursları Maltalingua tarafından verilmektedir. Kursumuzda, bütün yaşlardaki yetişkinler için küçük ve kişisel gruplarda öğretim yapılmaktadır.

İNGİLİZCE DİL KURSLARI
Dil Kursları Dil Kurs tanımlamaları Süre 
Temel İngilizce
en fazla: 12 öğrenci
Ortalama: 8-10
Öğrenci Tatil Programı - diğer etkinlik programlarıyla İngilizce öğrenmeyi birleştirip yarı zamanlı kursa katılmak isteyen katılımcılar için uygundur. Tatil yaparken aynı zamanda İngilizce'sini ilerletmek isteyen adaylar için iyi bir seçenektir.
 

Her hafta pazartesi günü başlayan 20 saatlik (Ders başına 45 dakika)

Yoğunlaştırılmış İngilizce
en fazla: 12 öğrenci
Ortalama: 8-10
Hızlandırılmış Yoğun İngilizce Kursu En kısa sürede eğitimini tamamlamak isteyen adaylar için çok uygun bir programdır. Okula uzun sure katılamayacak olan adaylara tavsiye edilir.

Her hafta pazartesi günü başlayan 30 saatik (Ders başına 45 dakika)

en fazla: 8 öğrenci
ortalama: 5-6
Mesleki İngilizce Belirgin ve genel amaçlı İngilizcelerini geliştirmeye çalışan adaylarımız için çok uygun bir programdır. Küçük ve büyük grup sınıfları yıl boyunca mevcuttur.
 

Her hafta pazartesi günü başlayan 30 saatlik (Ders başına 45 dakika)

IELTS hazırlık
en fazla:1 ya da örtülü grup sınıfları
IELTS Sınav Kursu - Dünya çapındaki profesyonel kurum ve üniversitelerce geçerli olan, uluslararası akademik IELTS sınavına hazırlık amaçlı oluşturulmuştur. Öğrencilerin en az orta düzeyde olması gerekmektedir.
 

Her hafta pazartesi günü başlayan 30 saatik (Ders başına 45 dakika)

Özel kurslar
en fazla:1 ya da örtülü grup sınıfları

Özel Öğretim:Bu kurslar öğrencinin belirgin ihtiyaçları için düzenlenmiştir. Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Teknik İngilizce ve diğer alanlarda öğretim vermek adına oluşturulmuştur.
 

Her pazartesi başlayan, haftalık 20 ya da 30 ders saati (Ders başına 45 dakika)

Ek özel dersler
en fazla: 1
Bire bir - Bu ek dersler grup dersleriyle birleştirilebilir ve öğretmen ile bire bir olarak İngilizcenin detayları ve anlaşılmayan yerleri çalışılabilir.
 
Haftada 5-10 ek ders (Ders başına 45 dakika)